Zamezení přístupu

Diskuse výhradně o phpBB2.
Pravidla fóra
Dnem 1.1.2009 oficiálně skončila podpora pro phpBB2. Bezpečnostní aktualizace budou vydávány jen do 1.2.2009. Proto doporučujeme co nejrychleji přejít na aktuální verzi phpBB3, která je ke stažení zde nebo zde.
JakubJ.

Zamezení přístupu

Příspěvek od JakubJ. » ned 09. pro 2007 21:22:59

Ahoj, chtěl bych se zeptat na jednu věc. Používám PHPBB fórum a chtěl bych, aby než někdo vůbec vstoupí na stránky, aby se musel registrovat. I v případě, že chce pouze číst. Tuhle možnost jsem někde viděl když jsem fórum spouštěl, ale teď to nemohu najít. Samozřejmě, že můžu zamezit vstup pro jednotlivá témata a diskuze, ale to nechci. Dokážete mi někdo poradit? Vím asi se jedná o banalitu, ale já to nikde nenašel!!
Předem děkuji

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamezení přístupu

Příspěvek od WhiteWolfSix » ned 09. pro 2007 22:12:27

Nechceš aby ľudia fórum čítali no nechceš zamedziť vstup do jednotlivých tém a diskusií? Nejak nerozumiem čo vlastne chceš. Inak, skús zablúdiť do tutoriálov...
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

JakubJ.

Re: Zamezení přístupu

Příspěvek od JakubJ. » ned 09. pro 2007 22:45:42

Chtěl bych, aby dříve než se návštěvník vůbec dostal na forum a viděl tak jeho sekce a kategorie, tak se musel registrovat a až po registraci mohl teprve vstoupit. Nejlépe bych to mohl uvést asi na příkladu. Doufám, že nevadí, že zde uvedu jedno forum, kde tomu tak je:

Kód: Vybrat vše

CENZÚRA

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamezení přístupu

Příspěvek od WhiteWolfSix » ned 09. pro 2007 22:56:37

jj, strafil si sa. Uvádzanie linkov na warez fóra je zakázané. Predpokladám, že zakladáš podobne ladené fórum a tak moja podpora sa obmedzí na lakonické H Ľ A D A J.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Zamčeno