Tabulky z DB - přechod z phpbbplus

Diskuse výhradně o phpBB2.
Pravidla fóra
Dnem 1.1.2009 oficiálně skončila podpora pro phpBB2. Bezpečnostní aktualizace budou vydávány jen do 1.2.2009. Proto doporučujeme co nejrychleji přejít na aktuální verzi phpBB3, která je ke stažení zde nebo zde.
Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 172
Registrován: úte 10. dub 2007 20:56:14
Kontaktovat uživatele:

Tabulky z DB - přechod z phpbbplus

Příspěvek od smajlik » čtv 25. říj 2007 13:56:29

Ahoj, mam dotaz. Mam fora na jadru phpbbplus. Na hostingu mi to zlobi a tak by jsem chtel prejit na klasicke phpbb 2.0.22 s ezportalem. Bude velky problem dostat tabulky z pluska do phpbb? No problem, ono mi to funguje, ale tak ze kdyz mam treba tabulku phpbb_post, ze ji umazu (tu co se nainstaluje v phpbb instalaci) a nasqluju tam puvodni tabulku z obsahem toho, co jsem mel v tom plusku. Je to chyba a nebo neni? Ono mi to funguje. Nevim, jestli je to tak dobre, ale jinym zpusobem jsem to do te puvodni tabulky dostat nemohl. Neslo mi to.

ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Re: Tabulky z DB - přechod z phpbbplus

Příspěvek od ameeck » čtv 25. říj 2007 14:41:41

Nejjednoduší řešení je prostě přepsat soubory pluska těma z phpBB 2.0.22, ty nové soubory si budou tahat pouze data, které potřebují a zbytek nechají ladem. Poté postupně půjdou očistit ty tabulky od dat, co už nebudou potřeba.

Zkusil bych to ale nejdřív na nějakém testovacím místě, jednoduše zkopíruj pluskovou databázi místo tabulek z čisté instalace(nejen data, ale i struktury tabulek).

Zamčeno