Seo - dotaz

Diskuse výhradně o phpBB2.
Pravidla fóra
Dnem 1.1.2009 oficiálně skončila podpora pro phpBB2. Bezpečnostní aktualizace budou vydávány jen do 1.2.2009. Proto doporučujeme co nejrychleji přejít na aktuální verzi phpBB3, která je ke stažení zde nebo zde.
Uživatelský avatar
Matador
Příspěvky: 407
Registrován: sob 10. bře 2007 1:00:00
Kontaktovat uživatele:

Seo - dotaz

Příspěvek od Matador » pon 09. črc 2007 10:59:31

Nevedel jsem zda-li to mam dat do obecné diskuse, phpbb diskuse nebo sem, ale nejvhodnější mi přišla tato kategorie.

Teď k problému. Dlouho mi vrtalo hlavou, jaktože z mé stránky najdou roboti pár stránek ( asi jen 2 témata) když jsu všechny stejně staré. Lidi mi chodili na téma : Parodie - Harry Potter ( asi 15 denně) , ale to bylo asi tak všecno.

Ted me napadlo, ze me vyhledavace ( roboti ) asi penalizovali ( ignorují mě ) .
Po vás chci aby ste mé tvrzení potvrdili nebo vyvrátili, moje uváha je taková :

Můj titulek byl (ted už není, ale pokud toto bude pravda tak ho změním ) :

Nej zábava - vtipy, obrázky, tapety, zvuky, videa ::

A našlo mi to jen téma parodie, a toto slovo v titulku neni a titulek byl :
Parodie :: Nej zábava - vtipy, obrázky, tapety, zvuky, videa ::
Nenašlo mi to naopak téma vtipy , protože titulek po otevření tohoto tématu byl :

Vtipy
:: Nej zábava - vtipy, obrázky, tapety, zvuky, videa ::

Já si myslím, že mě penalizovali proto, že v titulku se objevuje 2 krát stejné slovo, ať videa, vtipy atd. a našlo to jen parodie, které se v titulku neobjevily.

Nebo v titulku muzou být 2 stejná slova ?
Nebo je chyba někde jinde ?

Předem díky za odpovědi
Naposledy upravil(a) seqwence dne pon 09. črc 2007 17:24:25, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto do správné sekce.
Molfik - > Matador

Uživatelský avatar
Tom@S
Příspěvky: 509
Registrován: pon 21. kvě 2007 19:30:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Seo - dotaz

Příspěvek od Tom@S » pon 09. črc 2007 16:51:56

No mas niekolko skreslenych pohladov na vec roboti len indexuju stranky penalizovat ju mozu samotne vyhladavace a nemyslim ze opakujuce sa slova maju na tom nejaky podiel.Na keywords sa uz davno nepriklada taka vaha crawlery sa sustredia na obsah a na tagy podla toho indexuju ale to je len cast treba si precitat par clankov ako to funguje

Uživatelský avatar
seqwence
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1769
Registrován: stř 27. pro 2006 1:00:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Seo - dotaz

Příspěvek od seqwence » pon 09. črc 2007 17:27:07

Ohledně problematiky SEO - Search engine optimization se zabývá hodně serverů. Můžu velmi doporučit tento - http://www.webdesign-reklama.cz/sluzby/ ... davace-seo . Tam je také poradenství, tak zkus štěstí tam ;-) .
Endure to the end.

Zamčeno