Kompatibilita stylu u verze 3.x.x

Zamčeno
m-i-ch-a-l
Příspěvky: 30
Registrován: pon 05. úno 2007 1:00:00
Bydliště: Porthmadog, Wales (UK)

Kompatibilita stylu u verze 3.x.x

Příspěvek od m-i-ch-a-l » úte 07. říj 2008 19:28:30

Ahoj.
Jen jsem se chtel zeptat, jak je to s kompatibilitou styly u verze 3. Je mozne pouzit pro nejnovejsi verzi fora (3.0.2) styly pro "starsi" verze (3.0.0, 3.0.1)? Pripadne je mozne nekde na netu najit popis rozdilu a tim moznost si starsi styl prizpusobit? Bohuzel jsem nic nenasel.
Diky moc

Upraveno:
Chjo, koukam, ze jsem uplne netrefil umisteni. Asi by se to vic hodilo do podpory styly. Prosim pripadne o presun. Dik!

Culprit
Příspěvky: 3744
Registrován: čtv 06. dub 2006 0:00:00
Bydliště: Praha, ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompatibilita stylu u verze 3.x.x

Příspěvek od Culprit » úte 07. říj 2008 19:53:31

Můžeš použít styly jak chceš. Ale musíš počítat s tím, že některé funkce a změny ti mohou být utajeny, popřípadě některé formuláře nebudou fungovat.

Rozdílové soubory pro prosilver a subsilver je možné najít v aktualizačních balíčcích. Automatic package update tyto infromace má, ale při aktualizaci aktualizuje pouze základní styly. Ostatní styly, je nutné upravit podle změn stylu na kterém je styl založen.

Jak jsou na tom ostatní balíčky nevím, ale určitě to budou mít také, možná v jiné formě.
«Přečtu si informace o instalaci fóra a jeho komponent» «Podívám se po webu, jestli to někde nebylo řešeno» «Umím li něco z dané oblasti problému, pokusím se vyřešit sám» «Zeptám se podpory» «Neurguji podporu»

Zamčeno