Umístění loga

Pravidla fóra
Při popisu chyb uvádějte přesný název stylu, verzi (pokud je známá) a zdroj, ze kterého jste styl stáhli.
Zamčeno
wolwerine
Příspěvky: 131
Registrován: pon 17. zář 2012 16:40:33

Umístění loga

Příspěvek od wolwerine » čtv 02. říj 2014 15:04:04

Ahoj, na webu payout . cz mám mám problém s logem. Když se snažim nahodit nové logo, tak se to zdeformuje podle velikosti místa, které je na to logo asi určené. Já bych potřeboval odstranit název a popisek toho fora (respektive je pouze skrýt) a místo toho dosadit logo v plné velikosti. Nevíte jak bych to mohl udělat?

Díky
http://www.payout.cz - Fórum o výdělku na internetu

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Umístění loga

Příspěvek od leschek » čtv 02. říj 2014 19:47:50

Protože jsi neuvedl název stylu a odkaz na jeho stažení, tak to popíšu v prosilveru, kde to bude asi hodně podobné.
wolwerine píše:Já bych potřeboval odstranit název a popisek toho fora (respektive je pouze skrýt)
V souboru styles\tvuj_styl\template\overall_header.html najdi a odstraň:

Kód: Vybrat vše

<h1>{SITENAME}</h1>
				<p>{SITE_DESCRIPTION}</p>
wolwerine píše:...místo toho dosadit logo v plné velikosti.
V souboru styles\tvuj_styl\imageset\imageset.cfg uprav následující řádek (ty čísla jsou rozměry a je velmi pravděpodobné, že ve tvém stylu budou jiné - mimochodem ty čísla bys měl změnit na velikost nového loga):

Kód: Vybrat vše

img_site_logo = site_logo.gif*52*139
Pak v administraci pročisti cache, obnov šablony, skiny a sady obrázků tvého stylu a nakonec můžeš pro jistotu promazat cache prohlížeče (Ctrl + F5).

Myslím, že by to mohlo fungovat, ale nezkoušel jsem to a tak si pro jistotu před úpravou zazálohuj soubory.

Zamčeno