Nezobrazuje se offline status

Pravidla fóra
Při popisu chyb uvádějte přesný název stylu, verzi (pokud je známá) a zdroj, ze kterého jste styl stáhli.
Zamčeno
notforfloo
Příspěvky: 32
Registrován: pon 15. dub 2013 18:24:23

Nezobrazuje se offline status

Příspěvek od notforfloo » pát 22. lis 2013 22:44:11

Opět zdravím,

prosilver, 3.0.11., http://www.simcityforum.cz

mám problém se zobrazováním online/offline statusu uživatelů v tématech .. Teda spíš offline status

Obrázek

offline obrázek je totožný, akorát s červenou barvou .. nahrány byly přes FTP zároveň i jsem je přiřadil v sadě obrázků k "odpojený uživatel" ("připojený uživatel" s přiřazeným obrázkem, jak je vidět, funguje), ale prostě nic se nezobrazuje, musím něco dopsat do kódu?

Díky! :)
SimCity Fórum - Vše o hře SimCity 5

leschek
Příspěvky: 3017
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazuje se offline status

Příspěvek od leschek » sob 23. lis 2013 0:35:29

Normálně se offline nezobrazuje - je to zbytečný a možná to uživatele i může zmást (když obrázek je, uživatel je připojen, když není je odpojen a není třeba zkoumat obrázek blíž). Nicméně můžeš zkusit tohle (phpBB.com).

Dál by sis asi měl aktualizovat fórum, už je verze 3.0.12.

notforfloo
Příspěvky: 32
Registrován: pon 15. dub 2013 18:24:23

Re: Nezobrazuje se offline status

Příspěvek od notforfloo » sob 23. lis 2013 1:00:33

Pokud fórum aktualizuji podle návodu, nebudu mít problém s rozhozením stylů nebo tématu? Mám z toho strach :-/

Jinak díky za pomoc :)
SimCity Fórum - Vše o hře SimCity 5

leschek
Příspěvky: 3017
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazuje se offline status

Příspěvek od leschek » sob 23. lis 2013 1:23:13

Před každou úpravou souborů je dobrým zvykem si soubory zazálohovat. Jestli budeš mít problémy nevím, protože jsem ten postup nezkoušel, ale se zálohou by to mělo být relativně bezpečný.

P.S. Tys asi myslel aktualizaci fóra, že? ta by měla být taky bezpečná, ale doporučuje se zazálohovat databáze i soubory. Pokud používáš nevýchozí styl, tak ho budeš muset aktualizovat manuálně.

Uživatelský avatar
Difadon
Příspěvky: 242
Registrován: úte 05. lis 2013 21:33:22
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazuje se offline status

Příspěvek od Difadon » sob 23. lis 2013 13:56:54

Dobrý den,

Postup by vám fórum nijak rozhodil neměl. Postup je psaný pro styl, který používáte.

Samozřejmě jak bylo psáno výše, je dobré si všechny upravované soubory zálohovat. Dále si musíte uvědomit, že při každé úpravě, kterou si provádíte sám riskujete nějaký menší problémek, pokud se v tom profesionálně nevyznáte. Ať už mírným rozhozením stylu, až po všeobecnou chybu. Ale chybami se člověk přeci učí. ;)

Zamčeno