'OneAll Social Login' version 3.1.0 PROBLEM

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
petko117
Příspěvky: 6
Registrován: pon 14. úno 2011 21:17:55

'OneAll Social Login' version 3.1.0 PROBLEM

Příspěvek od petko117 » ned 12. led 2014 12:48:00

mam problem neviem kde robim chybu ale nefunguje to..subory som prepisal ..instalaciu urobil..ale stale mam problem ohladne tych aplikacii na fb.
Zadané URL nie je povolené nastavením aplikácie.: Nastavenia aplikácie nepovoľujú jednu alebo viac zadaných URL adries. Musia byť zhodné s URL webovej stránky alebo s URL vstupnej stránky alebo doména musí buť subdoménou niektorej z domén aplikácie.
konkretne toto mi pise ked dam na prihlasit..
problem si myslim ze nastava pri url..kedze forum mam na.. www.nieco.sk/forum
a do fb sa dalo vpisat len www.nieco.sk
cize ta cesta je podla mna nespravna..potreboval by som nejaky navod ako to spojazdnit ..najlepsie video navod..ten ktory je na stranke kde to mam vsetko urobit tak to video mi nepomohlo..alebo nejaku inu aplikaciu..staci mi FB prihlasenie aby bezalo..mam najaktualnejsiu verziu phpbb

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: 'OneAll Social Login' version 3.1.0 PROBLEM

Příspěvek od leschek » ned 12. led 2014 15:25:04

petko117 píše:..alebo nejaku inu aplikaciu..
S tímto MODem jsem se nikdy nesetkal tak nevím, ale existuje Alternate Login, který dělá nejspíš to samo t.j. umožňuje přihlašování přes některé sociální sítě a open ID.

Zamčeno