Automod - odinstalace rozšíření

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Madtin

Automod - odinstalace rozšíření

Příspěvek od Madtin » ned 17. lis 2013 13:00:06

Ahoj. Mám na fóru nainstalovaný Automod (poslední verzi) a přes něj nainstalovaných několik modů. Zajímá mě jedna věc. Záleží nějak na datu instalace modů přes Automod, pokud bych je chtěl odinstalovat? Musel bych odinstalovávat postupně, v opačném pořadí podle data instalace? Nebo to na nic nemá vliv a můžu odinstalovat libovolný mod, aniž by došlo k nějakému poškození ostatních modů? Jde mi o to, jestli automod obnovuje soubory někde ze zálohy nebo rovnou provádí úpravy v těch souborech. Doufám, že je to srozumitelné. :-) Díky za radu.

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Automod - odinstalace rozšíření

Příspěvek od leschek » ned 17. lis 2013 14:12:06

Podle tohoto (phpBB.com) záleží na pořadí instalace MODů. Pokud jsem to pochopil dobře, tak se nahradí soubory MODem za soubory před změnou. Tzn. že jestli nainstaluješ MODy 1, 2, 3, 4 a 5 v tomto pořadí a odinstaluješ MOD 2, tak to zruší úpravy i v MODEch 3, 4 a 5, ale jen ty, které jsou v souborech upravených MODem 2. Takže , kdybych já chtěl odinstalovat MOD 2 tak nejdřív odinstaluju MODy 5, 4 a 3 ( v tomto pořadí) pak MOD 2 a pak znovu nainstaluju MODy 3, 4 a 5.

Zamčeno