Nefunkčné módy

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
mirko030
Příspěvky: 6
Registrován: stř 18. zář 2013 8:11:54

Nefunkčné módy

Příspěvek od mirko030 » úte 29. říj 2013 13:54:42

Mám na fore automod, ale keď nainstalujem mod podľa navodu na fore sa mi nezobazí. Kde robím chybu?

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkčné módy

Příspěvek od kksmirice » úte 29. říj 2013 14:05:41

To netušíme.
Nikdo zde není kouzelník ani jasnovidec.

Pokud nainstalujete MOD podle návodu, MUSÍ fungovat.
Chyba je pravděpodobně v tom, že jej neinstalujete podle návodu. Také by možná bylo vhodné uvést o který MOD se jedná, adresu fóra a jiné nutné podrobnosti.
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

leschek
Příspěvky: 3017
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkčné módy

Příspěvek od leschek » úte 29. říj 2013 17:51:03

S něčím podobným už jsem se setkal a bylo, myslím (už je to dost dlouho) to tím, že automod nezkopíroval na serveru soubory nebo, že neprovedl úpravy souborů (on je asi provedl, ale nezapsali se - možná špatný CHMODy složek). Jde to zkontrolovat tak, že se podle souboru install_mod.xml zkontroluje, jestli jsou úpravy opravdu provedený a že existují nové soubory, které MOD přidává. Taky je, po instalaci MODů, třeba promazat cache a obnovit komponenty stylů (šablony, skiny a sady obrázků) - na druhé straně by se mělo zobrazit v administraci nějaké nastavené nainstalovaného MODu i bez toho.

Další možnost je ta, že používáš jiné styly než výchozí prosilver, ve kterých AutoMOD neprovedl úpravy.

Zamčeno