Integrovany IRC chat

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
vBrute
Příspěvky: 65
Registrován: stř 21. srp 2013 20:02:26
Bydliště: BRUT.me
Kontaktovat uživatele:

Integrovany IRC chat

Příspěvek od vBrute » stř 21. srp 2013 20:16:56

Ahojte,
viete mi poradiť nejaký MOD - integrovaný IRC chat na hlavnej stránke phpBB fóra. Bol by viditelný jeden kanál, prihlásený užívateľ by bol zároven prihlásený na irc a písal by v svojom mene a neregistrovaný užívatel by mohol písat tiež s nejakým defaultným nickom, nič čo by mi vyhovovalo som mojimi potulkami na internetoch a vyhladávačoch nenašiel...

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Integrovany IRC chat

Příspěvek od leschek » stř 21. srp 2013 20:28:54

Byl ve vývoji MOD, ale teď je už několik let označen jako ABD - tzn., že se o něho autor přestal zajímat. Obávám se, že v současné době žádný IRC chat není. Jedině snad najít nějaký skript a integrovat ho do phpBB.

vBrute
Příspěvky: 65
Registrován: stř 21. srp 2013 20:02:26
Bydliště: BRUT.me
Kontaktovat uživatele:

Re: Integrovany IRC chat

Příspěvek od vBrute » stř 21. srp 2013 21:01:31

hej díky, na ten som nadabil aj ja, no boužiaľ je abandoned, škoda no, celkom by to bodlo, kedže mi na servery beží irc server...
na ten script si zatial z časových dôvodov netrúfam, možno neskôr

Zamčeno