Všechny témata na jednu stránku

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
tomus
Příspěvky: 65
Registrován: úte 12. úno 2008 23:15:17
Kontaktovat uživatele:

Všechny témata na jednu stránku

Příspěvek od tomus » pon 28. led 2013 18:14:43

Zdravím,
mam forum, ktere je rozdelene do nekolika jednotlivych for a sekci, coz je dobre pro ty, kteri na forum prijdou poprve aby se v jednotlivych tematech orientovali.
Ovsem pro ty co chodi na forum casteji by se hodilo, aby meli vsechna temata s prispevky na jedne strance a nemuseli tak zbytecne prolezat vsechny jednotliva fora.

Hledal jsem proto nejaky mod, ktery by tuto funkci umel, ovsem zadny jsem nenasel,
ale na jednom foru http://www.vysemnesmite.cz/forum/search ... rch_id=all jsem precejen objevil zpusob jak toho docilit,
je to tam udelane pres funkci hledani "search.php?search_id=all" , ovsem tato fuknce "all" ve standartim PHPBB foru neni podporovana,
myslim ale ze by nemel byt vetsi problem ji doprogramovat.
Proto se ptam dokazal by nekdo poradit jak na to ???
Predpokladam ze bude nutne pridat nejaky kod do souboru search.php, ale sam si s tim neporadim.

leschek
Příspěvky: 3014
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechny témata na jednu stránku

Příspěvek od leschek » pon 28. led 2013 19:24:05

Něco podobnýho umí vytvořit cBB Blockgets a pravděpodobně i další portály nebo MODy, které dokážou vypsat posledních xy témat.
V cBB Blockgets (píšu o tomto MODu, protože ho používám, ale možná jsou na to vhodnější nástroje nebo MODy) jde vytvořit vlastní stránka s několika druhy posledních témat (MOD obsahuje několik bloků). Pokud tě zajímá, jak to vypadá, tak jsem na svým webu udělat demo - jsou to dva různý bloky pod sebou, který zobrazují více méně to samo - oba jsou nastavený na zobrazení 100 posledních příspěvků, ale jde nastavit i jiný počet + fóra, ze kterých se příspěvky zobrazí + oprávnění, kdo může vidět jednotlivý bloky i stránku. Na stránku jde samozřejmě přidat víc bloků nebo i stejný blok vícekrát, ale s jiným nastavením - výběr jiných fór, nebo oprávnění).

Zamčeno