Vlastní stránka v administraci (modul)

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
David Klouček

Vlastní stránka v administraci (modul)

Příspěvek od David Klouček » čtv 27. zář 2012 19:05:18

Potřebuju přidat do administrace vlastní stránku (modul). Našel jsem tedy tento návod - https://wiki.phpbb.com/Creating_modules, bohužel tam (zas) nepíšou to nejdůležitější - jakou URL se k ní dostat. Zkoušel jsem přes adm/index.php?sid=XXX&i=foo, to ale hodí error. Nevíte jak na to?
Naposledy upravil(a) Jetchelas dne čtv 27. zář 2012 19:14:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesun do správné sekce

Nerdy
Příspěvky: 1295
Registrován: sob 16. úno 2008 12:10:53
Bydliště: index
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlastní stránka v administraci (modul)

Příspěvek od Nerdy » čtv 27. zář 2012 19:27:42

Vytvořený modul je třeba povolit pro to, aby se zobrazil - netřeba hledat URL.
www.Jump4.cz, www.RockForPeople.cz/forum/

Pomocí soukromých zpráv podporu nepodávám.
Pro Warez fóra podporu nepodávám.
Než se začneš ptát, hledej.
Nenabízíš-li za pomoc peníze, neurguj, podporu podávám ve svém volném čase.

Nabízím od instalací phpBB, přes aktualizace na nejnovější verze, po úpravy phpBB a stylů, a další. - SZ, email.

David Klouček

Re: Vlastní stránka v administraci (modul)

Příspěvek od David Klouček » čtv 27. zář 2012 22:13:32

Ten modul mam už přidanej v Module managementu. Jak se ale k něm udostanu? Nikde se mi nevytvořil žádnej odkaz nic..

David Klouček

Re: Vlastní stránka v administraci (modul)

Příspěvek od David Klouček » sob 29. zář 2012 8:49:22

Nikdo neví?

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlastní stránka v administraci (modul)

Příspěvek od leschek » sob 29. zář 2012 10:48:00

Já to nezkoušel, nejsem kódér, ale přečetl jsem si návod a jen se chci zeptat, jestli to nemá něco společnýho s touto větou:
wiki.phpbb.com píše:Tip: If all you want to do is to know how a module appears in the ACP change 'auth' => 'acl_a_foo_auth' in the above to 'auth' => 'acl_a_'. That authorises any user with access to the ACP to use the foo module.

David Klouček

Re: Vlastní stránka v administraci (modul)

Příspěvek od David Klouček » ned 30. zář 2012 9:48:41

Furt to nejde. Zrovna tak nechápu, proč když si vytvořim tuhle kategorii http://www.2i.cz/c5c994be6d, tak se neobjeví v menu.

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlastní stránka v administraci (modul)

Příspěvek od leschek » ned 30. zář 2012 10:21:35

Já to teď zkusil a modul (kategorie) xxx se mi zobrazil v seznamu modulů, ale na ACP jako záložka se mi zobrazil až potom, co jsem do něho vložil jiný modul.

David Klouček

Re: Vlastní stránka v administraci (modul)

Příspěvek od David Klouček » ned 07. říj 2012 16:29:06

Vyřešil jsem to stáhnutim jednoho modulu a přepsánim. Teď jsem ten muj modul chtěl u sebe "reinstalovat" a zase se to nezobrazuje. Přitom když do tý záložky přidam jinej modul, tak naskočí hned. Fakt tohle je posranej systém.

Zamčeno