Kopírování sturktury jednoho stylu do druhého.

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Kopírování sturktury jednoho stylu do druhého.

Příspěvek od Max2005 » úte 18. zář 2012 9:48:34

Zdravím existuje nějaký mód nebo nějaká jiná vychytávka, která by kopírovala strukturu jednoho fora do druhého?

mám:
Forum1
--subforum1
---subforum1.1
---subforum1.2
---------.
---------.
--subforum2
---subforum2.1
---subforum2.2
--------.
--------.
Forum2.....

a potřebuji Forum1 respektive všechny jeho subfora kopírovat do fora2 a 3 atd...
Nebo jestli to jde nějak jednoduše zkopírovat v databázi?
Díky za Radu
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Kopírování sturktury jednoho stylu do druhého.

Příspěvek od leschek » úte 18. zář 2012 23:28:52

Já s databází moc neumím, ale protože se nikdo jiný neozval, tak bych zkusil exportovat z databáze tabulku phpbb_forums (to phpBB_ je předpona, kterou můžeš mít jinou), vytvořit nový fórum, naimportovat tabulku do databáze toho fóra (vyměnit tu originální za tu exportovanou) a pak pomocí SQL v databázi pročistit nechtěné sloupečky jako last_post_ID atd. Rozhodně bych to (být tebou) nejdřív zkusil na testovacím fóru.

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Kopírování sturktury jednoho stylu do druhého.

Příspěvek od Max2005 » stř 19. zář 2012 9:32:26

Export tabulky by přicházel v úvahu, že budu chtít vytvořené forum vložit do jiného (jako někam uplně jinam) to jo, ale já měl na mysly jednotlivé subfora rozkopírovat. Dle přílohy může být patrné, že všechny fora jsou v jedné tabulce a já mezi nimi nepoznal klíč, který by udával kde je forum zařazeno. Vím třeba že parent_id 0 je hlavní fora jsou dvě pak 26 už jsou jednotlivé kraje ale pod čř, ale nepobral jsem jak to z té tabulky poznám.

Zvláštní jde kopírovat oprávnění a le struktura ne škoda.

Kdyby někoho něco napadlo budu rád díky.

Max
Přílohy
databaze.JPG
Databáze
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

Zamčeno