AutoMOD - čeština

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
wolwerine
Příspěvky: 131
Registrován: pon 17. zář 2012 16:40:33

Re: AutoMOD - čeština

Příspěvek od wolwerine » pát 21. zář 2012 14:32:37

Aha tak ne všechno se povedlo, nainstaloval jsem úspěšně (jen mi tam skočilo něco jako že to už existuje.. mod reputation system..
Mod se mi normálně zobrazil v modech tak sem si to nastavil.. jen mám v přehledu: Stav systému reputací: zakázat.
Tak nevím kde je chyba..

Pak ještě když kliknu na "Máte jeden nový komentář týkající se vaší reputace" tak se mi zobrazí chybová hláška :Module not accessible

P.S. jen tak uplně mimo.. kde nastavim, aby moderátoři nemuseli schvalovat příspěvky?

Díky moc
http://www.payout.cz - Fórum o výdělku na internetu

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: AutoMOD - čeština

Příspěvek od leschek » pát 21. zář 2012 14:46:19

Tam by mělo být zakázáno, nebo povoleno. Pokud se nepletu, tak se to přejímá z originálního phpBB, proto to zní tak divně (v ang. je to asi v pohodě, tak si nikdo nestěžoval. Já to nějak zdělím autorovi a třeba to v další verzi změní).
Reputace povolíš v "nastavení reputací" v první záložce "všeobecně" je "Povolit systém reputací:"

Tohle téma začíná být nepřehledný a tato otázka se moc AutoMODu netýká, tak by bylo bezva příště vytvořit téma pro Reputation System. Líp se to bude ostatním se stejným problémem hledat.

P.S. v nastavení oprávnění - oprávnění fór - vybrat fórum - vybrat skupinu, která může přispívat bez schválení - pokročilá oprávnění - paletka Různé - Může přispívat bez schválení příspěvku

P.P.S - "Máte jeden nový komentář týkající se vaší reputace" - to by tě po kliknutí mělo přesměrovat do uživatelkýho panelu na paletku reputace - obdržené body. Pokud se podíváš do toho už. panelu, máš tam paletku Reputace (a záložku obdržené body)?

wolwerine
Příspěvky: 131
Registrován: pon 17. zář 2012 16:40:33

Re: AutoMOD - čeština

Příspěvek od wolwerine » pát 21. zář 2012 15:06:34

aha tak já příště založím nové ;)
Vše funguje až na to, že v tom oprávnění nemůžu najít: pokročilá oprávnění a u toho reputation systém vůbec není reputace v příspěvcích i když je nastavena..
Jinak dík
http://www.payout.cz - Fórum o výdělku na internetu

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: AutoMOD - čeština

Příspěvek od leschek » pát 21. zář 2012 15:23:58

Oprávnění jsou vysvětlena trochu podrobněji tady.
Reputace. Předpokládám, že ti chybí obrázky pro hodnocení příspěvku. Musíš ve tvém stylu (maxthon?) provést úpravy jako jsou pro soubor styles/prosilver/imageset/imageset.cfg (v instalaci MODu) a vložit obrázky icon_rate_good.gif a icon_rate_bad.gif do složky styles/maxthon/imageset/. Pak se musí obnovit sady obráků, šablony a pročistit cache. V tomto případě je občas potřeba pročistit i cache prohlížeče (ctrl+F5).

wolwerine
Příspěvky: 131
Registrován: pon 17. zář 2012 16:40:33

Re: AutoMOD - čeština

Příspěvek od wolwerine » sob 22. zář 2012 17:11:21

Aha a ještě se zeptám k té reputaci.. jak jde nastavit aby uživatel mohl dávat negativní feedbacky?
Dík moc
http://www.payout.cz - Fórum o výdělku na internetu

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: AutoMOD - čeština

Příspěvek od leschek » sob 22. zář 2012 17:26:11

V administraci reputací - nastavení reputací - paletka Všeobecně - "Minimální reputace pro negativní hodnocení:"
nastavíš minimální reputaci, kterou musí uživatel mít pro negativní hodnocení. Pokud potřebuješ víc bodů pro sebe, tak si v administraci reputací je možnost "Ohodnotit uživatele", kde si můžeš dát body. Nebo to můžeš vypnout pro všechny. pokud za "Minimální reputace pro negativní hodnocení:" vložíš nulu.

wolwerine
Příspěvky: 131
Registrován: pon 17. zář 2012 16:40:33

Re: AutoMOD - čeština

Příspěvek od wolwerine » sob 22. zář 2012 17:53:00

Ok dobře a lze nějak nastavit aby hodnocení příspěvků bylo opravdu hodnocení příspěvků a né uživatelů?
Dík
http://www.payout.cz - Fórum o výdělku na internetu

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: AutoMOD - čeština

Příspěvek od leschek » sob 22. zář 2012 18:10:59

Ale to tak je, pokud máš povolený hodnocení příspěvků. Ono to může ze začátku vypadat, že se zvyšuje stejně i hodnocení uživatelů, ale pokud ohodnotíš uživateli víc příspěvků, nebo mu dáš body v ACP, tak bude mít jinou hodnotu bodů u sebe a jinou u příspěvků. Taky jde nastavit, že se nedávají body, ale sčítá se počet hodnocení (nastavení reputací - příspěvky - Způsob zobrazení hodnocení příspěvků: Kolikrát uživatelé hodnotili).

Zamčeno