[HELP]Top_Five_Topick

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Kudris
Příspěvky: 20
Registrován: pon 03. zář 2012 12:54:23

[HELP]Top_Five_Topick

Příspěvek od Kudris » pon 03. zář 2012 12:58:29

Ahoj, mám forum http://www.programujem.cz a na něm top five topick snažím se tam přidat reklamní systém jako je na http://www.pawno.cz vedle top five topick (bannery) ale nějak mi to nejde...

Zatím jsem se dopracoval jen k:

Kód: Vybrat vše

<table>
<tr>
<td style="width: 70%;">Nejnovejsi prispevky</td>
<td style="width: 30%;">Reklamni Plocha</td>
</tr>
<tbody>
<tr class="bg2">
<td valign="top"><!-- BEGIN top_five_topic --><!-- IF top_five_topic.NO_TOPIC_TITLE-->{top_five_topic.NO_TOPIC_TITLE}<!-- ELSE --><a href="{top_five_topic.U_TOPIC}">{top_five_topic.TOPIC_TITLE}</a>&nbsp;&nbsp;{top_five_topic.USERNAME_FULL}<!-- ENDIF --><br/><!-- END top_five_topic --></td>
<td valign="top">										
<noscript>
</noscript>
</td>
</tr>
</tbody>
</table>
Dříve jsem tam mněl script od ewweho že se bannery mněnily každých 15 vteřin, ale teď mi to vůbec nejde... prosím poraďte ;)

danti
Příspěvky: 2618
Registrován: pon 12. led 2009 20:57:21

Re: [HELP]Top_Five_Topick

Příspěvek od danti » pon 03. zář 2012 15:17:44

Tato úprava je tu riešená neraz hľadaj môj príspevok a ten styl je pre phpBB3.0.2 mal by si aktualizovať fórum

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: [HELP]Top_Five_Topick

Příspěvek od leschek » pon 03. zář 2012 15:18:39

Kdyby ti nevadilo mít vyskakovací reklamní bannery, tak nedávno se na phpBB objevil docela zajímavej MOD Quick Ads. Autor by měl tento měsíc vydat novou verzi. Na tu existující bych měl mít někde v kompjůtru překlad.
Jinak existuje další podobný MOD Ads Rotation, ale řekl bych, že ten první toho umí víc.

Uživatelský avatar
Kudris
Příspěvky: 20
Registrován: pon 03. zář 2012 12:54:23

Re: [HELP]Top_Five_Topick

Příspěvek od Kudris » pon 03. zář 2012 21:03:16

já bych to chtěl jako na pawno.cz a pawnoweb.cz ale aby se to každých 15 vteřin měnilo, buď mi tu poraďte, nebo mi prosím pošlete link kde je návod jak to udělat, nebo něco...

Děkuji předem

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: [HELP]Top_Five_Topick

Příspěvek od kksmirice » pon 03. zář 2012 21:09:06

Kudris píše:... pošlete link kde je návod jak to udělat, nebo něco...
Co zkusit vlastními silami něco najít???
leschek píše:... nedávno se na phpBB objevil docela zajímavej MOD Quick Ads. ... další podobný MOD Ads Rotation, ale řekl bych, že ten první toho umí víc.
danti píše:Tato úprava je tu riešená neraz hľadaj môj príspevok a ten styl je pre phpBB3.0.2 mal by si aktualizovať fórum
Rad je dost...
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

danti
Příspěvky: 2618
Registrován: pon 12. led 2009 20:57:21

Re: [HELP]Top_Five_Topick

Příspěvek od danti » úte 04. zář 2012 10:04:53

Občas treba používať aj Hľadať

Zamčeno