Thanks for post - patrně chyba UMIL modu

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
p05t !t

Thanks for post - patrně chyba UMIL modu

Příspěvek od p05t !t » úte 24. črc 2012 12:44:56

Zdravím,
Chtěl jsem si na forum nainstalovat Thanks for post mod ve verzi 1.3.3. Instalaci jsem provedl přesně podle návodu, ale posledním krokem v instalačním průvodci je spuštění souboru install_thanks_mod.php. Když do prohlížeče zadám adresu na tento soubor, objeví se hláška "TOTO FORUM NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ PŘÍSPĚVKY".

Zkoušel jsem všecko možné - přidání SID do adresy, odkazovat přes různé URL (s www, bez www ....), upravit název instalačního souboru, zkoušel jsem několik verzí UMIL modu a také instalační soubor z předchozích verzí thanks for post modu. Nic nepomohlo, stále se objevuje výše zmíněná hláška.

Používám nejnovější verzi phpBB - 3.0.10

Nevíte někdo, jak tento problém vyřešit? Instaloval jsem na forum několik modu a nikdy jsem tento problém neřešil ani se nikdy tento konkrétní problém neobjevil.

Děkuji mnohokrát za všechny nápady, tipy, triky, návody a rady :)

Zamčeno