Highslide Attachment Mod vs subsilver2

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
mindphaser
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 26. dub 2012 0:07:11

Highslide Attachment Mod vs subsilver2

Příspěvek od mindphaser » čtv 26. dub 2012 0:10:25

Přeji pěkný den,
jsem zde nový a měl bych jeden dotaz. Ať jsem hledal, jak jsme hledal nepodařilo se mi nikde najít, tak rozchodit MOD Highslide Attachment Mod ve skinu subsilver2. Našel sem tuto radu, ale bohužel doporučované řešení nefungovalo.
Má prosím někdo zkušenost?

Děkuji za odpověď 8-)

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Highslide Attachment Mod vs subsilver2

Příspěvek od leschek » čtv 26. dub 2012 0:37:41

Jen takový hloupý dotaz. Funguje to v prosilveru? A po úpravě souboru jsi promazal cache, pročistil šablony u subsilveru2 a cache prohlížeče?

Aktualizace: Zdá se, že tento MOD má zvláštní instrukce, které najdeš dole v instalačním souboru

Kód: Vybrat vše

Save and upload the changed files.
Go to ACP and refresh template.

Go here and download the script folder: http://highslide.com/download.php
Unzip and upload the highslide folder to the root of your forum.
				
Make sure to create thumbnails! Else the mod wont work.
Go to ACP -> General -> Attachment settings
Scroll down to: Image category settings [Assigned extension group: Images]
Make sure that Create thumbnail are set to Yes and Maximum thumbnail width in pixel is set to 250px (Just a suggestion. You can set the width as you want)
Zkráceně, uploadnout soubory, obnovit šablony, stáhnout složku se skriptem (http://highslide.com/download.php) a nahrát do rootu fóra, vytvořit náhledy
ACP - všeobecně - nastavení příloh (tohle jsem možná nepřeložil přesně)
sjet dolů na nastavení kategorie obrázku (skupina obrázky)
Vytvořit náhledy o doporučené max velikosti 250px.

Zamčeno