gallery nové obrázky

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
jsf
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 12. kvě 2011 22:55:43
Kontaktovat uživatele:

gallery nové obrázky

Příspěvek od jsf » pon 28. lis 2011 22:19:27

ahoj chtěl bych zobrazení nových ( posledních ) obázků přesuout na jinou stránku nevíte někdo kde co mám přepsat
Gallery mám 1.1.4

Rhianns
Příspěvky: 360
Registrován: sob 29. led 2011 18:43:28
Bydliště: Tschechisch
Kontaktovat uživatele:

Re: gallery nové obrázky

Příspěvek od Rhianns » pon 28. lis 2011 22:45:21

Nahraný obrázek by jste měl přesunout na stránce s náhledem, dříve byla tato možnost v uživatelském nastavení, skuste pohledat
phpBB Pravidla | Návody | phpBB 3.0 : Instalace | Nevíš, nauč se

Nabízím úpravy stylů a modifikací, instalace modx, využívám i JS a Flash.. aj. služby-- více na @rhianns
Aby vám byla poskytnuta podpora, musíte psát čitelně a srozumitelněNedávám podporu přes SZ

jsf
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 12. kvě 2011 22:55:43
Kontaktovat uživatele:

Re: gallery nové obrázky

Příspěvek od jsf » pon 28. lis 2011 23:12:58

Nevim jestly jste mě dobře pochopil ja bych to chtěl a by to vypadalo asi takhle Obrázek ted ty poslední obrázky mám v galerii pod albumech a chtěl bych je dát na domovskou stránku

Rhianns
Příspěvky: 360
Registrován: sob 29. led 2011 18:43:28
Bydliště: Tschechisch
Kontaktovat uživatele:

Re: gallery nové obrázky

Příspěvek od Rhianns » pon 28. lis 2011 23:18:15

Návod si najdete v /contrib/addons
phpBB Pravidla | Návody | phpBB 3.0 : Instalace | Nevíš, nauč se

Nabízím úpravy stylů a modifikací, instalace modx, využívám i JS a Flash.. aj. služby-- více na @rhianns
Aby vám byla poskytnuta podpora, musíte psát čitelně a srozumitelněNedávám podporu přes SZ

jsf
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 12. kvě 2011 22:55:43
Kontaktovat uživatele:

Re: gallery nové obrázky

Příspěvek od jsf » pon 28. lis 2011 23:29:38

Rhianns píše:Návod si najdete v /contrib/addons
v contrib nemam žádný addons

danti
Příspěvky: 2618
Registrován: pon 12. led 2009 20:57:21

Re: gallery nové obrázky

Příspěvek od danti » pon 28. lis 2011 23:55:56

Ta funkcia co chces ty bola na verzii 1.0.5.1 skus stiahnut tu verziu http://www.flying-bits.org/download.php?mod_id=6 a v install.xml je View recent/random images and comments on index.php ale ci to bude fungovat na novej verzii tak to netusim. Pozrel si v ACP ci sa to neda zapnut ?


Subory si zalohuj ak to budes robit podla starsej verzie

Rhianns
Příspěvky: 360
Registrován: sob 29. led 2011 18:43:28
Bydliště: Tschechisch
Kontaktovat uživatele:

Re: gallery nové obrázky

Příspěvek od Rhianns » pon 28. lis 2011 23:57:48

Ale měl být ponechán, takhle se to musí hledat
phpBB Pravidla | Návody | phpBB 3.0 : Instalace | Nevíš, nauč se

Nabízím úpravy stylů a modifikací, instalace modx, využívám i JS a Flash.. aj. služby-- více na @rhianns
Aby vám byla poskytnuta podpora, musíte psát čitelně a srozumitelněNedávám podporu přes SZ

leschek (neprihlasenej)

Re: gallery nové obrázky

Příspěvek od leschek (neprihlasenej) » úte 29. lis 2011 13:56:01

Návod na autorově webu webu.

jsf
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 12. kvě 2011 22:55:43
Kontaktovat uživatele:

Re: gallery nové obrázky

Příspěvek od jsf » úte 29. lis 2011 16:27:23

jj už to jde ještě bych potřeboval aby tam kde sem ty nové obrázky zobrazují tak aby je viděli i neprihlašený

a tam kde se nové obrázky zobrazovaly i před tim tak aby se už nezobrazovaly
a zobrazujou se tady kde je nechci http://www.vseofavoritech.cz/forum/gallery/index.php jen tam nechat nahodný

leschek (neprihlasenej)

Re: gallery nové obrázky

Příspěvek od leschek (neprihlasenej) » úte 29. lis 2011 17:51:53

Nedá se to nastavit v ACP pod "Nastavení Galerie" -> "Poslední- & náhodné- obrázky & komentáře - funkce"?

jsf
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 12. kvě 2011 22:55:43
Kontaktovat uživatele:

Re: gallery nové obrázky

Příspěvek od jsf » úte 29. lis 2011 18:11:11

leschek (neprihlasenej) píše:Nedá se to nastavit v ACP pod "Nastavení Galerie" -> "Poslední- & náhodné- obrázky & komentáře - funkce"?
JJ tak dá já myslel že mi to zmizí i tam kde jsem to pridal.

tak akorát ještě potřebuju aby to viděli všichni

Rhianns
Příspěvky: 360
Registrován: sob 29. led 2011 18:43:28
Bydliště: Tschechisch
Kontaktovat uživatele:

Re: gallery nové obrázky

Příspěvek od Rhianns » úte 29. lis 2011 18:32:26

Nastavíte v administraci-- .Módy-- Oprávnění, vybere skupiny a přidělíte oprávnění
phpBB Pravidla | Návody | phpBB 3.0 : Instalace | Nevíš, nauč se

Nabízím úpravy stylů a modifikací, instalace modx, využívám i JS a Flash.. aj. služby-- více na @rhianns
Aby vám byla poskytnuta podpora, musíte psát čitelně a srozumitelněNedávám podporu přes SZ

jsf
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 12. kvě 2011 22:55:43
Kontaktovat uživatele:

Re: gallery nové obrázky

Příspěvek od jsf » úte 29. lis 2011 18:44:22

Rhianns píše:Nastavíte v administraci-- .Módy-- Oprávnění, vybere skupiny a přidělíte oprávnění
ale tam se dá akorát nastavit že navštěvníci uvidí obrázky a to je pak viděj i v galerii a ja bych chtěl a by je videly jen v těch nové obrázky na domovské stránce

leschek (neprihlasenej)

Re: gallery nové obrázky

Příspěvek od leschek (neprihlasenej) » úte 29. lis 2011 19:01:12

ale tam se dá akorát nastavit že navštěvníci uvidí obrázky a to je pak viděj i v galerii a ja bych chtěl a by je videly jen v těch nové obrázky na domovské stránce
Pokud jim dáš na zobrazení obrázků stejný oprávnění jako máš ty, tak to uvidí stejně jako ty, a to by mělo fungovat (alespoň jsem to tak pochopil z
JJ tak dá já myslel že mi to zmizí i tam kde jsem to pridal.
)

Dá se to vyzkoušet tak, že si vytvoříš testovací účet s oprávněním normálního uživatele.

Rhianns
Příspěvky: 360
Registrován: sob 29. led 2011 18:43:28
Bydliště: Tschechisch
Kontaktovat uživatele:

Re: gallery nové obrázky

Příspěvek od Rhianns » úte 29. lis 2011 19:03:58

Musíte nastavit oprávnění tak aby mohli vidět obrázky, ale nemohli prohlížet album, volbou Nikdy skryjete neregistrovaným uživatelům album i bez ohledu na jiných oprávnění
phpBB Pravidla | Návody | phpBB 3.0 : Instalace | Nevíš, nauč se

Nabízím úpravy stylů a modifikací, instalace modx, využívám i JS a Flash.. aj. služby-- více na @rhianns
Aby vám byla poskytnuta podpora, musíte psát čitelně a srozumitelněNedávám podporu přes SZ

Zamčeno