Povinné zadání bydliště

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
TeSi05

Povinné zadání bydliště

Příspěvek od TeSi05 » stř 02. bře 2011 16:41:28

Hezký den,

mohu někoho poprosit, zda by mi nenapsal návod (jak je zde např. pro phpBB 2) na verzi phpBB 3.06, jak upravit ragistraci tak, aby bylo nutné vyplnit bydliště. To znamená, potřeboval bych vědět, jak přidat tento input do registrace a co, a jak, je nutné upravit. Mnohokrát děkuji za všechny odpovědi.
Naposledy upravil(a) Jetchelas dne úte 09. říj 2012 8:06:10, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesun do správné sekce.

danti
Příspěvky: 2618
Registrován: pon 12. led 2009 20:57:21

Re: Povinné zadání bydliště

Příspěvek od danti » stř 02. bře 2011 17:23:14


archie
Příspěvky: 41
Registrován: ned 20. led 2008 19:44:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Povinné zadání bydliště

Příspěvek od archie » úte 09. říj 2012 2:27:45

Potřebuji poradit jak nastavit aby při nové registraci do fora (mám 3.0.11) bylo povinné vyplnit bydliště. Né až v profilu, tam už nikdo po zaregistrování nejde a nic nevyplní. Potřeboval bych to zobrazovat tady (viz.obr) třeba někde nad nebo pod "vlastní pole v profilu"
Ptám se proto, že poslední dotaz je víc jak rok starý a doporučený je MOD. Jestli se třeba možnosti nastavení v nové verzi fora nezměnily. Třeba jen hledám v administraci na špatném místě.
díky
Přílohy
reg_fora.jpg

Uživatelský avatar
Jetchelas
Příspěvky: 624
Registrován: ned 04. zář 2011 15:27:14

Re: Povinné zadání bydliště

Příspěvek od Jetchelas » úte 09. říj 2012 8:05:46

Dobrý den,

Taková funkce v samotném systému phpBB není. Využijte modifikaci výše uvedenou.

archie
Příspěvky: 41
Registrován: ned 20. led 2008 19:44:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Povinné zadání bydliště

Příspěvek od archie » úte 09. říj 2012 15:33:16

Díky za odpověď. Jak je to potom při update. Je potřeba po update zase všechny soubory pro tento MOD znovu upravovat?

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Povinné zadání bydliště

Příspěvek od kksmirice » úte 09. říj 2012 15:41:07

Je možné je "sloučit" a úpravy v souborech budou zachovány. Takto je phpBB při update standardním způsobem koncipován. Je na výběru uživatele jakou variantu zvolí při update - starý soubor, nový soubor, sloučený soubor.
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

archie
Příspěvky: 41
Registrován: ned 20. led 2008 19:44:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Povinné zadání bydliště

Příspěvek od archie » úte 09. říj 2012 21:23:57

Jo, je to tak. Mám pocit, že jsem zrovna té možnosti (sloučení) při posledním updatu využil. Je zase fakt, že tak často to nedělám a tak jsem si nevzpoměl. Dík za odpověď a nezbyde než ten MOD nasadit.

Zamčeno