Multiple-ranks (nezobrazují se ranky)

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Artemian
Příspěvky: 87
Registrován: ned 14. pro 2008 16:39:13
Kontaktovat uživatele:

Multiple-ranks (nezobrazují se ranky)

Příspěvek od Artemian » čtv 29. črc 2010 14:14:22

Zdravím,
pokoušel jsem se udělat modifikaci, která by zobrazovala více hodností, bohužel se nepovedlo, ale našel jsem modifikaci, která mi přišla asi nejvíc podobná tomu co jsem chtěl: http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 0&t=967635

Modifikaci jsem nainstaloval přesně dle návodu. Na portálu používám vzhled Hermes (který podle phpbb3styles.net pracuje na bázi SebSilver2) a upravil jsem tedy vzhled dle návodu pro Subsilver2.

Vše proběhlo naprosto v pořádku, v administraci mám na výběr Rank 1, Rank 2, Rank 3, ale zobrazuje se mi v Topicách pouze Rank 1.

Cache jsem pročistil hned několikrát, ale stále nic, vzhledy jsem refreshoval.
Portál: http://elmoreden.mmosite.cz
.: Artemian :.
Web-admin from the L2 server Elmoreden
TheFBclan :: WEB :: FORUM
Lineage ][ Elmoreden

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: Multiple-ranks (nezobrazují se ranky)

Příspěvek od Senky » čtv 29. črc 2010 15:25:31

Ťažko povedať. Skús si ešte raz pozrieť zmeny vo viewtopic_body.html aj s logikou (či tam niekde nekončí nejaké IF alebo tak...)
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

Artemian
Příspěvky: 87
Registrován: ned 14. pro 2008 16:39:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Multiple-ranks (nezobrazují se ranky)

Příspěvek od Artemian » pát 30. črc 2010 13:51:36

Tohle je část zdrojáku, kde se formátují ty ranky:

Kód: Vybrat vše

<td align="center" valign="top" class="row">
                <!-- IF postrow.S_FIRST_UNREAD --><a name="unread"></a><!-- ENDIF --><a name="p{postrow.POST_ID}"></a>
                <div class="postauthor"<!-- IF postrow.POST_AUTHOR_COLOUR --> style="color: {postrow.POST_AUTHOR_COLOUR}"<!-- ENDIF -->>{postrow.POST_AUTHOR}</div>
                <!-- IF postrow.ONLINE_IMG && postrow.S_ONLINE --><div class="postonline">{postrow.ONLINE_IMG}</div><!-- ENDIF -->
                <!-- IF postrow.RANK_TITLE --><div class="posterrank">{postrow.RANK_TITLE}</div><!-- ENDIF -->
                <!-- IF postrow.RANK_IMG --><div class="postrankimg">{postrow.RANK_IMG}</div><!-- ENDIF -->
                <!-- IF postrow.RANK2_TITLE --><tr><td class="postdetails" align="center">{postrow.RANK2_TITLE}</td></tr><!-- ENDIF -->
        <!-- IF postrow.RANK2_IMG --><tr><td>{postrow.RANK2_IMG}</td></tr><!-- ENDIF -->
        <!-- IF postrow.RANK3_IMG --><tr><td>{postrow.RANK3_IMG}</td></tr><!-- ENDIF -->
        <!-- IF postrow.RANK3_TITLE --><tr><td class="postdetails">{postrow.RANK3_TITLE}</td></tr><!-- ENDIF -->
                <!-- IF postrow.POSTER_AVATAR --><div class="postavatar">{postrow.POSTER_AVATAR}</div><!-- ENDIF -->
.: Artemian :.
Web-admin from the L2 server Elmoreden
TheFBclan :: WEB :: FORUM
Lineage ][ Elmoreden

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: Multiple-ranks (nezobrazují se ranky)

Příspěvek od Senky » pát 30. črc 2010 15:10:16

Hmm, tam nič zlé nie je. Nebude to teda chybou úpravy php súbrov?
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

Artemian
Příspěvky: 87
Registrován: ned 14. pro 2008 16:39:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Multiple-ranks (nezobrazují se ranky)

Příspěvek od Artemian » sob 31. črc 2010 12:39:08

Zkusím to projet ještě jednou, ale v memberlist_view se mi ty ranky zobrazí (ikdyž titulek 2. ranku trochu ujíždí mimo zadané align=center :D)
.: Artemian :.
Web-admin from the L2 server Elmoreden
TheFBclan :: WEB :: FORUM
Lineage ][ Elmoreden

Zamčeno