Zobrazeni IP adresy uzivetele

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Uživatelský avatar
christian
Příspěvky: 2822
Registrován: úte 03. říj 2006 0:00:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Zobrazeni IP adresy uzivetele

Příspěvek od christian » ned 25. led 2009 16:13:38

Máš v templatu dané toto?

Kód: Vybrat vše

{postrow.POSTER_IP}
Jo a podmínku

Kód: Vybrat vše

$row['poster_id'] == ANONYMOUS
změň na

Kód: Vybrat vše

$poster_id == ANONYMOUS
Neposkytuji podporu pres jabber ani SZ. - na to je tu toto fórum.

Left 4 Dead 1 & 2 - vše o těchto kooperativních hrách od Valve
www.v31.cz - místo pro Váš odpočinek
SuperFórum.cz - trošku velké fórum :)

tomus
Příspěvky: 65
Registrován: úte 12. úno 2008 23:15:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Zobrazeni IP adresy uzivetele

Příspěvek od tomus » ned 25. led 2009 18:17:48

Super, tohle konecne zabralo, funguje to.
Diky moc za rady.

tomus
Příspěvky: 65
Registrován: úte 12. úno 2008 23:15:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Zobrazeni IP adresy uzivetele

Příspěvek od tomus » úte 31. led 2012 21:04:35

Potreboval bych radu pri reseni nasledujiciho problemu,
potrebuju aby 2-3 registrovani uzivatele meho fora meli moznost videt IP adresy u vsech uzivatelu fora v profilu ve vlakne vedle jejich prispevku,
nasel jsem MOD, ktery funguje podobne, jen umoznuje aby IP adresu videl admin a moderator, potreboval bych ho upravit tak, aby to fungovalo pro vybrane obyčejné registrovane uzivatele,
v PHP jsem zacatecnik, ale predpokladam, se ze bude muset upravit nasledujici radek:

Kód: Vybrat vše

'POSTER_IP'			=> (($auth->acl_get('a_') || $auth->acl_get('m_')) && $user->data['is_registered']) ? $row['poster_ip'] : '',
Ve starem PHPBB 2 foru me to fungovalo, tam bylo nastaveno tak, ze vybrany uzivatel mel v SQL tabulce nastavenou jinou hodnoutu v tabulce phpbb_user, v kolonce User type (admin ma 3, registrovany uzivatel 0) a ve zde uvedene funkci POSTER_IP pak bylo uvedeno toto cislo, jenze zde se to uvadi pismeny a_ a m_ a s tim ja uz si nevim rady, mozna by to slo nastavit i primo podle ID uzivatele (user_id).

Zkuste prosim poradit, diky.

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: Zobrazeni IP adresy uzivetele

Příspěvek od Senky » stř 01. úno 2012 13:56:04

Skús to takto:

Kód: Vybrat vše

'POSTER_IP'			=> $user->data['is_registered']) && in_array($user->data['user_id'], array(1,3,5)) ? $row['poster_ip'] : '',
Pričom "1,3,5" zmeň za id užívateľov, ktorým to má zobraziť.
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

tomus
Příspěvky: 65
Registrován: úte 12. úno 2008 23:15:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Zobrazeni IP adresy uzivetele

Příspěvek od tomus » pát 03. úno 2012 23:11:39

Diky za pomoc, vyzkousel jsem a funguje to (jen tam mas drobnou chybu v zavorce navic u ['is_registered']))
Jeste bych ten kod ale potreboval trosku poupravit, tak aby se IP adresy zobrazovaly pouze u registrovanych uzivatelu fora, slo by to ?

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: Zobrazeni IP adresy uzivetele

Příspěvek od Senky » pát 03. úno 2012 23:32:13

Za predpokladu, že je ten riadok v kóde tam, kde si myslím, tak potom do podmienky pridaj aj:

Kód: Vybrat vše

$row['poster_id'] != 0
myslím, že takto sa určuje v phpbb_posts užívateľove ID. Ak nie, tak si over to "poster_id". Ak je 0, je to anonymous, teda hosť. Ak je to niečo iné, tak je to registrovaný užívateľ.
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

tomus
Příspěvky: 65
Registrován: úte 12. úno 2008 23:15:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Zobrazeni IP adresy uzivetele

Příspěvek od tomus » sob 04. úno 2012 19:48:08

Nevim jestli jsem to tam zadal spravne:

Kód: Vybrat vše

'POSTER_IP'         => $user->data['is_registered'] && in_array($user->data['user_id'], array(1,3,5)) && $row['poster_id'] != 0 ? $row['poster_ip'] : '',
user_id u anonymu mam jako jednicku, ale kdyz jsem ji tam dal, tak se nedelo nic, s nulou to nefungovalo vubec, zkousel jsem tam dat i ANONYMOUS, ale to se take nic nedelo, tak nevim :-(

Edit: Tak uz to funguje, akorat jsem to musel prepsat na ($poster_id != ANONYMOUS)
takze to nyni vypada takto:

Kód: Vybrat vše

'POSTER_IP'         => $user->data['is_registered'] && in_array($user->data['user_id'], array(1,3,5)) && ($poster_id != ANONYMOUS) ? $row['poster_ip'] : '',
Toz diky za pomoc, jsem tvym dluznikem.

tomus
Příspěvky: 65
Registrován: úte 12. úno 2008 23:15:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Zobrazeni IP adresy uzivetele

Příspěvek od tomus » ned 23. pro 2012 14:27:22

Tak zobrazovani IP adresy u uzivatelu funguje bezproblemu, ted bych ale jeste potreboval, aby se IP adresa nezobrazovala cela, ale aby posledni dve cislice byly skryte a namisto nich byly jen "xx", jako je to casto na jinych webech, hledal jsem jak na to ruzne po internetu ale nic nenasel, poradite nekdo ???
Diky.

Zamčeno