Users Gallery Mod

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Dollareeek

Users Gallery Mod

Příspěvek od Dollareeek » pon 01. pro 2008 21:29:47

Ahoj kluci,mám dotázek.Jakej máte názor na Uživatelskou Gallerii?Chtěl jsem uživatelům udělat malou galerku..Ale nechce se mi dělat extra něaká galerie..Tak mě napadlo toto když jsem to našel.Ale našel jsem zatím betu.Má to cenu tu betu dělat?nebo ještě čekat?Díky za odpovědi...

Kamahl
Příspěvky: 1713
Registrován: ned 25. bře 2007 1:00:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Users Gallery Mod

Příspěvek od Kamahl » pon 01. pro 2008 22:13:06

Ahoj, odporúčam http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 0&t=682765 relatívne stabilná verzia aj keď ešte len beta a predpokladajú sa isté zmeny v ďalších verziách, môžeš ju s kludným srdcom nainštalovať.

1001. príspevok :-D

Dollareeek

Re: Users Gallery Mod

Příspěvek od Dollareeek » pon 01. pro 2008 23:14:23

Jeee tak to je opravdu SUPER! Moc ti děkuju ! Tak zítra to hodim na forko a pak písnu jaké to je :) moc dík

Uživatelský avatar
Mikyrybář
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 27. pro 2007 20:28:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Users Gallery Mod

Příspěvek od Mikyrybář » pát 12. pro 2008 18:41:16

Je někde česká modifikace? aha - je to beta, tak asi nic

Culprit
Příspěvky: 3744
Registrován: čtv 06. dub 2006 0:00:00
Bydliště: Praha, ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Users Gallery Mod

Příspěvek od Culprit » pát 12. pro 2008 18:51:06

Mikyrybář píše:Je někde česká modifikace? aha - je to beta, tak asi nic
tu je počešťování http://www.phpbb.cz/viewtopic.php?f=25&t=15166
«Přečtu si informace o instalaci fóra a jeho komponent» «Podívám se po webu, jestli to někde nebylo řešeno» «Umím li něco z dané oblasti problému, pokusím se vyřešit sám» «Zeptám se podpory» «Neurguji podporu»

Uživatelský avatar
Mikyrybář
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 27. pro 2007 20:28:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Users Gallery Mod

Příspěvek od Mikyrybář » pát 12. pro 2008 19:00:30

Culprit píše:
Mikyrybář píše:Je někde česká modifikace? aha - je to beta, tak asi nic
tu je počešťování http://www.phpbb.cz/viewtopic.php?f=25&t=15166
dík, tak snad se dočkáme ;-)

Nerdy
Příspěvky: 1295
Registrován: sob 16. úno 2008 12:10:53
Bydliště: index
Kontaktovat uživatele:

Re: Users Gallery Mod

Příspěvek od Nerdy » pát 12. pro 2008 19:02:28

Mikyrybář píše: dík, tak snad se dočkáme ;-)
Neboj, dočkáme !
www.Jump4.cz, www.RockForPeople.cz/forum/

Pomocí soukromých zpráv podporu nepodávám.
Pro Warez fóra podporu nepodávám.
Než se začneš ptát, hledej.
Nenabízíš-li za pomoc peníze, neurguj, podporu podávám ve svém volném čase.

Nabízím od instalací phpBB, přes aktualizace na nejnovější verze, po úpravy phpBB a stylů, a další. - SZ, email.

wdc
Příspěvky: 21
Registrován: pát 12. pro 2008 21:44:21

Re: Users Gallery Mod

Příspěvek od wdc » úte 08. kvě 2012 19:31:19

Ahoj, rád bych na fórum nainstaloval galerii a vložil na hlavní stránku obrázky z galerie, jen mě odrazuje instalační čas 60 minut toho gallery modu. Exiswtuje něco jednoduššího? Aktualizace phpbb pak musí být noční můra ne?
Naposledy upravil(a) TheEilag dne pon 18. pro 2023 22:55:28, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Na vlastní žádost wdc odstraněn odkaz na fórum.

Uživatelský avatar
Jetchelas
Příspěvky: 624
Registrován: ned 04. zář 2011 15:27:14

Re: Users Gallery Mod

Příspěvek od Jetchelas » úte 08. kvě 2012 19:54:22

Dobrý den,

Jednoduší modifikace nejspíše neexistuje. Ale můžete mě kontaktovat pomocí soukromé zprávy, ICQ či emailu a můžeme se dohodnout na tom, že vám instalaci provedu. ;-)

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Users Gallery Mod

Příspěvek od leschek » stř 09. kvě 2012 11:21:48

wdc: Podle mě ta galerie stojí za hodinu práce. Autor ten MOD aktualizuje a stará se o něj. Aktualizace MODu (dělal jsem to jednou nebo dvakrát) spočívala ve změně několika řádků a nahrání souborů na server. Aktualizace phpBB byla ještě jednodušší (u té jsem si ani nevšiml, že mám galerii nainstalovanou). Jediný problém se snad může vyskytnout u nestandardnějších stylů, které se trochu víc liší od prosilveru nebo subsilveru, ale to platí nejspíš pro všechny mody, které něco ve stylu mění.

Kamahl
Příspěvky: 1713
Registrován: ned 25. bře 2007 1:00:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Users Gallery Mod

Příspěvek od Kamahl » stř 23. kvě 2012 20:25:53

Tento MOD plne funguje pri instalacii s AutoMOD. Sice nie som fanusikom AutoMOD a pocas zakaziek ho nepouzivam ale phpBB upravujem rucne, ale v tomto konkretnom priklade AutoMOD odporucam. Je mensia sanca ze nieco nevyjde pri pouziti AutoMOD, ako ked neskuseny administrator bude hodinu instalovat tento naozaj velky MOD.

Inak ho odporucam, jeden z tych MODov pre phpBB ktore su naozaj kvalitne a stoja za to aj svojou bohatou funkcionalitou.

Zamčeno