Instalace Bug Trackeru na PHPBB 3.0.1

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
PartyBoy

Instalace Bug Trackeru na PHPBB 3.0.1

Příspěvek od PartyBoy » stř 21. kvě 2008 9:16:12

Všechny zdravím.

Dnes jsem se rozhodl nainstalovat si Bug Tracker 0.1.2 na PHPBB 3 instalace byla uspesna ale jak to funguje ? v adminovi mam zalozku mods ale tam se neda nic udelat :( jakym zpusobem muzu "zapnout" tento mod na foru ? ... podle navodu jsem prepsal vsechny kusy kodu a zkopiroval soubory kde maji byt ... ale forum se tvari jako by nic ... jen ta admin sekce ukazuje ze to tam je :) nemate nekdo nejake zkusenosti nebo navod na instal ? :) :ugeek:
Naposledy upravil(a) WhiteWolfSix dne stř 21. kvě 2008 10:00:22, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Téma presunutá do správnej sekcie

Uživatelský avatar
smix
Příspěvky: 471
Registrován: pát 17. bře 2006 1:00:00
Bydliště: 192.168.1.1
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace Bug Trackeru na PHPBB 3.0.1

Příspěvek od smix » stř 21. kvě 2008 17:13:22

... musíš ještě nastavit oprávnění ;-) ... přidat projekt ... verze projektu ... komponenty projektu ... (verze a komponenty tušim nejsou povinné ...) ... Sám ho používám a jsem s ním spokojený ...
.MODy : Smixmods Feed News Center

NEPOSKYTUJI
podporu přes ICQ/email/SZ ani jiné komunikační protokoly!
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE před položením dotazu.

Zamčeno