SEO MOD od HandyMana 1.0.0

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
parmen.cz
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 17. dub 2008 19:53:05
Kontaktovat uživatele:

SEO MOD od HandyMana 1.0.0

Příspěvek od parmen.cz » pon 21. dub 2008 15:08:41

Zdravím
Instaloval jsem si seo mod od Handymana z phpbb.com
Teď nedávno jsem se dozvěděl, že to přes googla vyhazuje general error

Kód: Vybrat vše

http://parmen.cz/viewtopic.php?f=42&p=252
Hláška

Kód: Vybrat vše

General Error
SQL ERROR [ mysql4 ]

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'phpbb_topics t WHERE t.topic_id = p.topic_id AND t.topic_id = 252' at line 3 [1064]

SQL

SELECT t.topic_title FROM phpbb_posts p phpbb_topics t WHERE t.topic_id = p.topic_id AND t.topic_id = 252

BACKTRACE

FILE: includes/db/mysql.php
LINE: 158
CALL: dbal_mysql->sql_error()

FILE: includes/functions_seo.php
LINE: 164
CALL: dbal_mysql->sql_query()

FILE: viewtopic.php
LINE: 57
CALL: moved_topic()
A nebo to hází tohle

Kód: Vybrat vše

General Error
SQL ERROR [ mysql4 ]

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'phpbb_topics t WHERE t.topic_id = p.topic_id AND t.topic_id = 252' at line 3 [1064]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.
Hlášky se střídaj, jakmile odstraním seo mod, jde to bez chyby.
Seo klasicky funguje ale blbne mi to nějak na starý označení či co

Zamčeno