Country flags_problem, pls help

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
canyon
Příspěvky: 3
Registrován: pon 31. bře 2008 15:23:42

Country flags_problem, pls help

Příspěvek od canyon » pon 31. bře 2008 15:27:10

Zdravim,
Instalovals om si tento mod, vsetko prebehlo hladko :), aj ked to bol casovo dost narocny mod,...vsetko ide len ho neviem pridat do acp, mam k tomu len takto navod:
After you finished above step, you need install 3 modules of this MOD in your ACP manually.
This MOD have all 3 module: 2 active and 1 hidden.
Clear all files in "cache" directory without .htaccess file.
Go to ACP -> SYSTEM (tab) -> Module management -> Administration Control Panel.

Install module 1 & 2:
Click: Users and Groups -> Users, look at the end of page, select from dropdown list (first list beside "Add module" button):
+ Category: Country flags [acp_flags], Name: Manage country flags. (This is the active module)
+ Category: User management [acp_users], Name: Country flag. (This is hidden module, you will see "Country flag [Hidden module]" text after enable this module)

Install module 3:
Click: General -> Board configuration, look at the end of page, select from dropdown list (first list beside "Add module" button):
+ Category: Board management [acp_board], Name: Country flag settings. (This is the active module)
robil som to podla toho a aj som improvizoval a tak, ale vyhodi mi chybu so suborom language/sk/mods/flags.php
pritom atm ten subor je...neviem, kazdopadne by mi bodlo keby mi ten navod na pridanie do acp niekto prelozil :)...dakujem predom za pomoc

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Country flags_problem, pls help

Příspěvek od WhiteWolfSix » pon 31. bře 2008 16:52:14

Nám by každopádne pomohlo vidieť to chybové hlásenie...
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Uživatelský avatar
seqwence
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1769
Registrován: stř 27. pro 2006 1:00:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Country flags_problem, pls help

Příspěvek od seqwence » pon 31. bře 2008 17:19:53

Mám v tom ale zmatek... jednou tu téma je, podruhé ne.

Ten text už jsem překládal -
---
Poté, co dokončíte předešlý krok, musíte manuálně nainstalovat 3 moduly tohoto MODu v ACP (Administračním kontrolním panelu). Tento MOD má 3 moduly: 2 aktivní a 1 skrytý.
Pročistěte složku cache až na soubor ".htaccess".
Jděte do ACP -> Záloka Systém -> Odstavec "Správa modulů" a v něm odkaz Ovládací panel fora.

Nainstalujte modul 1 a 2
Klikněte na řádek Uživatelé a skupiny, poté na řádek Uživatelé a pak se podívejte na konec stránky, z rolovacího seznamu (hned ten, který je vedle tlačítka "Přidat modul") vyberte a proveďte následující:
- Přidejte kategorii Country flags (Vlajky států/zemí), Název: Manage country flags (Spravovat vlajky zemí) (toto je aktivní modul)
- Přidejte kategorii User Managment (Správa uživatelů), Název: Country flags (Vlajky zemí/států) (toto je skrytý modul, poté, co ho povolíte, uvidíte text Country flag [Hidden module])

Nainstalujte modul 3
Klikněte na Obecné, pak na Konfigurace fora, podívejte se na konec stránky, z rolovacího seznamu (hned ten, který je vedle tlačítka "Přidat modul") vyberte a proveďte následující:
- Přidejte kategorii Správa fora (Board managment), Název: Country flags settings (Nastavení vlajek států/zemí) (Toto je aktivní modul)

---
Endure to the end.

canyon
Příspěvky: 3
Registrován: pon 31. bře 2008 15:23:42

Re: Country flags_problem, pls help

Příspěvek od canyon » pon 31. bře 2008 18:42:46

WhiteWolfSix píše:Nám by každopádne pomohlo vidieť to chybové hlásenie...
chybove hlasenie som odstranil tym ze som tam dal php subor v anglitcine ktory som prelozil a pridal som ako modul len toto: ACP_FLAGS a dal som to ako modul/kategoriu to je jedno, a zobrazi sa mi tam len stranke kde mam vipisane vsetky vlajky a moznost pridat vlajku a editovat, vlastne to iste ako pri pridavani smajlikov,...ale neviem co dalej, tam by sa to malo dat nejako pridat aj do spravy pouzivatelov/nastavenia alebo niekde tam kde mu ak bduem chciet cez acp zmenim vlajku...neviem :-| ???
este podotykam ze cahce sok zamozrjeme premazal...

standad

Re: Country flags_problem, pls help

Příspěvek od standad » pát 02. kvě 2008 11:00:14

Zdravim,
jsem zacatecnik a nevim jak a kde v ACM spustit soubor install.xml ?

ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Re: Country flags_problem, pls help

Příspěvek od ameeck » pát 02. kvě 2008 11:02:04

ACM je cache :-) ACP je administrační panel.

Ten soubor nespustíš. Jednoduše si ho otevři v prohlížeči, můžeš i od sebe z PC. Dej pozor aby vedle něj byl i .xslt soubor aby se ti nezobraizl jen zmatený kód.

Zamčeno