Blog pro uživatele fóra

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Kopec
Příspěvky: 114
Registrován: úte 14. srp 2007 20:25:30
Kontaktovat uživatele:

Blog pro uživatele fóra

Příspěvek od Kopec » stř 13. úno 2008 22:58:13

Chtěl bych aby každý uživatel který je zaregistrovaný na fóru měl možnost si založit vlastní blog pod svým nickem a heslem. Nepotřebuji ani tak doporučit konkrétní blog, jako poradit jak ho intergrovat a zdali je možné propojit ty uživatele.

Na locale zkouším toto: http://www.wp-united.com/get-wp-united ale blog.php mi ukáže hlášku: The WP-United WordPress Integration Mod has not yet been set up properly on your site. Please run the Setup Wizard located in the phpBB Admin Control Panel.
Bohužel v ACP mi to nebere zadanou cestu k adresáři. Na ostro se mi to zkošet nechce. Možná by pomohla čeština, ale to je asi bez šance.

Kamahl
Příspěvky: 1713
Registrován: ned 25. bře 2007 1:00:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Blog pro uživatele fóra

Příspěvek od Kamahl » stř 13. úno 2008 23:59:49

nerozmyslal si nad blog modom do phpbb3?

Uživatelský avatar
smix
Příspěvky: 471
Registrován: pát 17. bře 2006 1:00:00
Bydliště: 192.168.1.1
Kontaktovat uživatele:

Re: Blog pro uživatele fóra

Příspěvek od smix » čtv 14. úno 2008 0:35:56

Ten wp-united je dobrej, ale je to integrace Wordpressu ... Exreaction dělá Blog mod pro každého uživatele, ale zatim je to ve stádiu prudkého vývoje a každejch pár dnů je nová verze, takže se spíš vyplatí si ještě počkat ...
.MODy : Smixmods Feed News Center

NEPOSKYTUJI
podporu přes ICQ/email/SZ ani jiné komunikační protokoly!
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE před položením dotazu.

Kopec
Příspěvky: 114
Registrován: úte 14. srp 2007 20:25:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Blog pro uživatele fóra

Příspěvek od Kopec » čtv 14. úno 2008 17:25:55

OK chvilku počkám. Ale netuším kde sledovat a jak poznám že už je ta verze OK. Tak se nezlob když ti občas písnu jestli už.... :-)

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Blog pro uživatele fóra

Příspěvek od WhiteWolfSix » čtv 14. úno 2008 21:02:37

Kopec píše:Bohužel v ACP mi to nebere zadanou cestu k adresáři. Na ostro se mi to zkošet nechce. Možná by pomohla čeština, ale to je asi bez šance.
Zadanie správnych ciest je dôležité. Ja Ti ukážem ako to mám nastavené ja.

Kód: Vybrat vše

Base WordPress URL: http://forum.domena.sk/blog/
Filesystem Path to WordPress: /home/html/domena.sk/public_html/_sub/forum/blog/
The address you will use to access WordPress from now on: http://forum.domena.sk/blog.php
Toto samozrejme závisí od toho ako to máš Ty nastavené. Najkomplikovanejšia je tá cesta súborového systému k WordPress-u. Inak, systém by Ti mal dať možnosť otestovať si to a vytvoriť cestu automaticky.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Kopec
Příspěvky: 114
Registrován: úte 14. srp 2007 20:25:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Blog pro uživatele fóra

Příspěvek od Kopec » čtv 14. úno 2008 21:34:05

--WhiteWolfSix--
Už jsem ho dal pryč.
Zkouším na localhost toto http://www.lithiumstudios.org/phpBB3/vi ... f=41&t=433
Zatím to vypadá dobře.

Kopec
Příspěvky: 114
Registrován: úte 14. srp 2007 20:25:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Blog pro uživatele fóra

Příspěvek od Kopec » pát 15. úno 2008 13:29:05

Tak tonto blog se mi opravdu líbí a zatím jsem nenašel jediný problém.
Jen bych chtěl poradit s českým tlačítkem vytvořit blog. Mám tlačítka stejné jako jsou zde. Mohl by mi někdo prozradit jaké je v něm použito písmo? A dále pokud nemám v adm/styly/sady obrázků nikde vybrat možnost změnit obrázek u vytvořit nový blog. Jde to udělat nějak natvrdo tam vložit dané tlačítko např. úpravou blog.php?

Zamčeno