TS Gallery v0.1.1 v češtině

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Artemian
Příspěvky: 87
Registrován: ned 14. pro 2008 16:39:13
Kontaktovat uživatele:

Re: TS Gallery v0.1.1 v češtině

Příspěvek od Artemian » úte 06. led 2009 17:03:35

No takže Galerie mi funguje už na skinu, který na fórku používám, jenomže se mi tam po nahrání obrázku, nic nezobrazi, pouze je tam vidět že je něco nahraného, ale náhled je prázdný, a po kliknutí na obrázek se taky nic neukáže :F

Kdo může, prosím ať mi pomůže ;-)

fórum najdete na http://fbclan.wz.cz
.: Artemian :.
Web-admin from the L2 server Elmoreden
TheFBclan :: WEB :: FORUM
Lineage ][ Elmoreden

Artemian
Příspěvky: 87
Registrován: ned 14. pro 2008 16:39:13
Kontaktovat uživatele:

Re: TS Gallery v0.1.1 v češtině

Příspěvek od Artemian » pát 09. led 2009 16:43:37

pls help!
s takovou chybou už si opravdu nevím rady :F
fórum najdete na: http://fbclan.wz.cz

(Stále se mi nezobrazují nahrané obrázky do galerie, poze jejich název a možnost komentáře v Galerii)
.: Artemian :.
Web-admin from the L2 server Elmoreden
TheFBclan :: WEB :: FORUM
Lineage ][ Elmoreden

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: TS Gallery v0.1.1 v češtině

Příspěvek od WhiteWolfSix » pát 09. led 2009 18:35:06

Bežíš na premoded fóru, takže podpora pre Tvoje fórum môže byť z tohto dôvodu limitovaná, keďže nepoznáme čo a predovšetkým ako je tam nainštalované. Prejdi si znovu celú inštaláciu Galérie krok po kroku a over si, či si ju dobre spravil.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Artemian
Příspěvky: 87
Registrován: ned 14. pro 2008 16:39:13
Kontaktovat uživatele:

Re: TS Gallery v0.1.1 v češtině

Příspěvek od Artemian » sob 10. led 2009 0:54:55

Takže instalaci TSG jsem si projel krok za krokem, a všude je napsaný to co tam mám být. Takže si asi počkám na vydání TSG 3 :)

BTW: Co znamená premoded? :D
.: Artemian :.
Web-admin from the L2 server Elmoreden
TheFBclan :: WEB :: FORUM
Lineage ][ Elmoreden

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: TS Gallery v0.1.1 v češtině

Příspěvek od WhiteWolfSix » sob 10. led 2009 7:38:05

Premodded forum - znamená predmodifikované fórum. Podľa pätičky na Tvojom fóre bežíš na nejakom phpBB-Fox fóre. S takýmto typom fór bývajú problémy z dôvodu vysokej modifikácie. Kedysi to bolo podobne aj s phpbBplus, ktoré bolo postavené na phpBB2.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Artemian
Příspěvky: 87
Registrován: ned 14. pro 2008 16:39:13
Kontaktovat uživatele:

Re: TS Gallery v0.1.1 v češtině

Příspěvek od Artemian » sob 10. led 2009 13:38:34

No jediný mod který tam mám je právě ta galerie :D Jinak je to čistý systém s novým skinem
Pokud chceš umožním ti nhled do administrace, ale skutečně nic navíc kromě té galeria tam není
.: Artemian :.
Web-admin from the L2 server Elmoreden
TheFBclan :: WEB :: FORUM
Lineage ][ Elmoreden

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: TS Gallery v0.1.1 v češtině

Příspěvek od WhiteWolfSix » sob 10. led 2009 15:33:44

Minimálne, čo som videl, chýba Ti tam preklad MODu do češtiny, pretože tam máš napr. { GALLERY } a { COMMENT_LINK }. Jeden z troch obrázkov (http://fbclan.phorum.cz/gallery/menu.ph ... album_id=1) je funkčný, takže chyba bude niekde medzi stoličkou a klávesnicou.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Artemian
Příspěvky: 87
Registrován: ned 14. pro 2008 16:39:13
Kontaktovat uživatele:

Re: TS Gallery v0.1.1 v češtině

Příspěvek od Artemian » sob 10. led 2009 18:25:17

No původně tam byla TSG v.1 a čeština byla bez těch závorek ^^ po aktualizaci, na kterou nebyla čeština a něměl jsem moc času překládat ty texty, se tam objevily závorky, ale to by na funkčnost nmělo mít vliv ne?

Každopádně udělám jednu věc, a to že nahradím všechny upravené soubory těmi původními a nainstaluju nejnovější galerii přímo bez nějakých aktualizací. Třeba se to spraví
.: Artemian :.
Web-admin from the L2 server Elmoreden
TheFBclan :: WEB :: FORUM
Lineage ][ Elmoreden

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: TS Gallery v0.1.1 v češtině

Příspěvek od Max2005 » sob 16. čer 2012 20:18:21

Ahoj všem hodí se tento mod tedy TS Gallery 0.1.1 phpBB 3.0.10?

A další mou otázkou je, neboť jsem phpbb začal používat teprve nedávno jak vlastně mod nainstalovat respektive. Jestli když jsem si odtut stahnul počeštěný mod, tak jestli stačí nainstalovat, tedy nadefinovat dané soubory a zkopírovat z rootu, nebo musím sehnat i původní verzy tohotu modu nainstalovat a poté doinstalovat počeštěný?

Zkoušel jsem totiž už i jiné mody a nedaří se mi je na desítce rozběhnout.
A ač to sem nepatří dokážete mi někdo poradit mody na desítku pro hlasování, přesněji to co je třeba na následujícím odkazu http://www.phpbb.com/customise/db/mod/l ... c_title_2/. Mě se zatím povedlo najít jen velmi vzdáleně podobný thanks for post.

Předem děkuji za radu.
Max
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

leschek
Příspěvky: 3017
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: TS Gallery v0.1.1 v češtině

Příspěvek od leschek » sob 16. čer 2012 20:55:39

Pokud se nepletu, tak TS gallery je ABD MOD tzn, že ho nepodporuje autor a jeho vývoj se zastavil. Místo toho můžu doporučit phpBB Gallery.

Tady najdeš jen češtiny MODů (možná jsou tu i nějaký kompletní MODy, ale určitě jich nebude moc) a tak musíš nainstalovat originální verzi a pak (většinou) nahraješ češtinu na server (některý MODy vyžadují úpravy souborů a některý obojí).

Tady mi asi něco uniká, protože tento MOD nemá s hlasováním nic společnýho, ale napíše ti na přehledu fór název posledního tématu. Thanks for post je zase úplně jinej MOD, který nemá nic společnýho s hlasováním nebo názvama posledních témat.

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: TS Gallery v0.1.1 v češtině

Příspěvek od Max2005 » ned 17. čer 2012 20:02:29

Omlouvám se špatně jsem se vyjádřil na stránce kterou jsem uvedl jako příklad tedy http://www.phpbb.com/customise/db/mod/l ... c_title_2/ jsem nemyslel ten nabízený mod, ale vysvětlení toho o jaké hlasování respektive hodnoceni mi jde. Je tam řádek Raiting a u toho cca 5 hvězdiček tak přesně to bych rád. Thanks mod sice není uplně hlasování, ale je potom vidět jakési hodnocení pšíspěvku.

Na tu phpGalery mrknu zatím díky moc.

Max
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

leschek
Příspěvky: 3017
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: TS Gallery v0.1.1 v češtině

Příspěvek od leschek » ned 17. čer 2012 20:08:55

Reputation System MOD umožní hodnotit příspěvky a uživatele (akorát se to jmenuje reputace a nedělá to hvězdičky, ale píše čísla.

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: TS Gallery v0.1.1 v češtině

Příspěvek od Max2005 » pon 18. čer 2012 13:25:45

Díky.
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

Zamčeno