Ajax Shoutbox

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Mayo16
Příspěvky: 6
Registrován: sob 29. pro 2007 15:38:29

Ajax Shoutbox

Příspěvek od Mayo16 » ned 30. pro 2007 0:45:33

Našiel som na nete tento Ajax Shoutbox do phpbb3 a velmi ma zaujal..

nuž tu na CZ podpore som ešte nenašiel žiaden navod ani nejake zmienky len par problemovych prispevkou.

Chcel by som si to nainštalovat na svoje forum ale použivam svoje špicificke template.. tušim že by to nemala byt zavažna chyba,, a ako začiatočnik som ešte na phpbb3 žiaden mod neinštaloval takže s tym mam chabe skusenosti.. zatim som sa hral len s par vecami ale viem pomenit a doplnit niečo v adresari ak treba..takžie pochopim Vaše jednoduche a hlavne stručne navody..

Dufam že mie niekto poradi ako sa to roby lebo ten ENG navod ma dostal nakolena preto to pišem sem..
a keby sa našiel nejaky človek čo by to ešte preložil tych par volieb čo obsahuje bol by som uplne vdačny.

Koniec koncov chcem len pomoct s jeho inštalaciu ;-)

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Ajax Shoutbox

Příspěvek od WhiteWolfSix » ned 30. pro 2007 9:37:05

1. Všetky MODy sa inštalujú v podstate rovnako, návod na inštaláciu MODov tu nájdeš.
2. Inak, warez fóra nepodporujeme, takže si budeš musieť poradiť sám.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Mayo16
Příspěvky: 6
Registrován: sob 29. pro 2007 15:38:29

Re: Ajax Shoutbox

Příspěvek od Mayo16 » ned 30. pro 2007 9:46:21

WhiteWolfSix píše:1. Všetky MODy sa inštalujú v podstate rovnako, návod na inštaláciu MODov tu nájdeš.
2. Inak, warez fóra nepodporujeme, takže si budeš musieť poradiť sám.
no dakujem za taku podporu od Vas.. ako si sa dopracoval ktomu že robim varez a aj keby tak ja nežiadam od Vas reklamnu podporu alebo čo :D ale pomoc s PHP BB šak od toho tu ste.. a ak hladate dôvody a vyhovorky tak s panom bohom...

Koniec koncov chcem len pomoct s inštalaciu Ajax Shoutboxu ;-)

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Ajax Shoutbox

Příspěvek od WhiteWolfSix » ned 30. pro 2007 10:18:25

Mayo16 píše:ako si sa dopracoval ktomu že robim varez a aj keby tak ja nežiadam od Vas reklamnu podporu alebo čo :D ale pomoc s PHP BB šak od toho tu ste.. a ak hladate dôvody a vyhovorky tak s panom bohom...
Ty vieš, že máš warez fórum, ja viem, že máš warez fórum, tak sa tu nehrajme na schovávačku. To, že nepodporujeme warez fóra je fakt a nie výhovorka. Mimochodom, v bode jedna v predchádzajúcej odpovedi som Ti poskytol dostatočnú radu. S tým ostatným si musíš poradiť sám. Inak, väčšina slušných phpBB podpôr neposkytuje podporu warezákom.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Mayo16
Příspěvky: 6
Registrován: sob 29. pro 2007 15:38:29

Re: Ajax Shoutbox

Příspěvek od Mayo16 » ned 30. pro 2007 11:52:10

WhiteWolfSix píše:
Mayo16 píše:ako si sa dopracoval ktomu že robim varez a aj keby tak ja nežiadam od Vas reklamnu podporu alebo čo :D ale pomoc s PHP BB šak od toho tu ste.. a ak hladate dôvody a vyhovorky tak s panom bohom...
Ty vieš, že máš warez fórum, ja viem, že máš warez fórum, tak sa tu nehrajme na schovávačku. To, že nepodporujeme warez fóra je fakt a nie výhovorka. Mimochodom, v bode jedna v predchádzajúcej odpovedi som Ti poskytol dostatočnú radu. S tým ostatným si musíš poradiť sám. Inak, väčšina slušných phpBB podpôr neposkytuje podporu warezákom.

viac ako 50% php-bb sa nato použiva tak nestoj za oponou!

ten navod a šetko čo tuje uplne chapem len či to nema nejake bugy atd či to niekto skušal a podobne veci.. ale vidim že koplexi u ludi su rosiahle.. neva zvladnem to sam potom ti pošlem link aby si si stiahol nejaky film alebo hudbu a napisal do SB že ti to je luto že si m nepomohol lebo od toho tu si.

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Ajax Shoutbox

Příspěvek od WhiteWolfSix » ned 30. pro 2007 12:31:45

Mayo16 píše:viac ako 50% php-bb sa nato použiva tak nestoj za oponou!
Mňa nezaujíma, že pre 50% takých ako si Ty je kradnutie bežná vec a ešte sa tým chváli.
Mayo16 píše:ten navod a šetko čo tuje uplne chapem len či to nema nejake bugy atd či to niekto skušal a podobne veci..
Pokiaľ inštaluješ schválený MOD, nemal by obsahovať chyby. Jediný problém, ktorý môže vzniknúť je jeho nesprávnou inštaláciou.
Mayo16 píše:ale vidim že koplexi u ludi su rosiahle.. neva zvladnem to sam potom ti pošlem link aby si si stiahol nejaky film alebo hudbu a napisal do SB že ti to je luto že si m nepomohol lebo od toho tu si.
Čestnosť by som nenazýval komplexom. Ďakujem, link na Tvoje fórum nebudem potrebovať.

Keďže diskusia má charakter off-topic, tému zamykám. 8-)
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Zamčeno