Cash mod, nepomohl by mi někdo pls?

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Návštěvník

Cash mod, nepomohl by mi někdo pls?

Příspěvek od Návštěvník » čtv 06. pro 2007 13:42:07

Zdravim všechny. Tak mi to nedalo a začal jsem se rochat v phpBB3. Potřeboval bych však pomoct našel jsem cash mod beta 0.3.2, který má být funkční v trojkové verzi RC7. Nainstaloval jsem ho i zabudoval do tématu. Avšak funkční neni. Jinak v administraci mi přibyl tento cash mod a krom name value tak mohu nastavit všechno u členů se mi objeví taky cash a v profilu přibyde možnost bank. Ale stejně mi to nefunguje a hlavně tam nikde nemám možnost darovat či tak něco. Proto hledám grafika na forum nebo alespon nekoho kdo by mi obcas s necim pomohl. Hlavne ten cash mod. Předem děkuji. Nejlépe mě kontaktujte na icq 248734154 :wave:

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Cash mod, nepomohl by mi někdo pls?

Příspěvek od WhiteWolfSix » čtv 06. pro 2007 14:09:56

1. MOD nie je podporovaný, viď. pravidlá tejto sekcie
2. icq podporu neposkytujeme, okrem oficiálneho icq help desku.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Uživatelský avatar
gmvasek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1910
Registrován: pát 20. led 2006 1:00:00
Bydliště: RuneScape W61/92
Kontaktovat uživatele:

Re: Cash mod, nepomohl by mi někdo pls?

Příspěvek od gmvasek » čtv 06. pro 2007 17:54:25

3. darování ještě není naprogramováno
RuneScape Wiki | Můj Twitter | CSRUNE fórum | Smixovo fórum o phpBB3 - lastRSS

NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptejte se zde
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.

Zamčeno