Top news...

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
valdoDK

Re: Top news...

Příspěvek od valdoDK » čtv 22. lis 2007 21:03:22

pretoze som lama :D sa este spytam ako spustim db script?

ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Re: Top news...

Příspěvek od ameeck » čtv 22. lis 2007 21:04:37

Spustíš ho v prohlížeči...

valdoDK

Re: Top news...

Příspěvek od valdoDK » čtv 22. lis 2007 21:07:56

takze mi napisalo :

Database successfully updated. This mod has been installed into the ACP/.MODS
Delete this file (cash_db.php) from your server. When you are finished installing the cash mod, make sure to purge the cache using the purge cache option in the ACP


cize vsetko OK mam vymazat cash_db.php to som spravila le vraj mam vycistit cache prikazom: purge cache ci co to kde ten priklad mam vlozit?

DonkeyKong
Příspěvky: 3
Registrován: ned 22. črc 2007 18:27:40

Re: Top news...

Příspěvek od DonkeyKong » čtv 22. lis 2007 21:14:56

to som ja valdoDK objavil som ze tu mam ucet :D inak pisem ti na icq ameecek tam to bude lepsie ked to tam rozobereme


EDIT: inak teraz ked si idem pozriet nejaky topic napise mi ze :
Parse error: syntax error, unexpected ';' in /domains1/do540400/public/www_root/forum/viewtopic.php on line 1007

ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Re: Top news...

Příspěvek od ameeck » čtv 22. lis 2007 21:25:35

Na ICQ ti neodpovím, pravděpodobně mi ani nedojde tvá zpráva...a mas tam navic jedno e v mem nicku.

Jinak s tou chybou, nekde si musel udelat spatnou upravu..pokud tam tedy jeste nemas ty upravy pro ten dvojkovy mod, s tema hned ven...pro dalsi problem si zaloz nove tema..at vime o co jde..

Zamčeno