102503

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
Miroslav203

102503

Příspěvek od Miroslav203 » úte 25. říj 2016 21:48:22

Keď chcem načítať stránku, objaví sa mi len kolečko a číslo 102503, čo to znamená a čo s tým ? Všimol som si to aj na iných, zahraničných stránkach. Napr.: http://forum.forumactif.com/t378986-for ... accessible Ale nevyguglil som žiadne informácie. Ďakujem za radu.

Uživatelský avatar
smiesek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3059
Registrován: stř 22. úno 2006 1:00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 102503

Příspěvek od smiesek » stř 26. říj 2016 4:59:36

co je na zahraničních stránkách nás v podstatě nezajímá, protože do nich nelze zasahovat, spíše vložte odkaz na vlastní forum, ke kterému se dotaz vztahuje ;-)

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: 102503

Příspěvek od TheEilag » stř 26. říj 2016 13:49:58

Dobrý den,

nechápu, proč se s tímto dotazem obracíte na nás, když se stránkou nemáme nic společného(kromě toho, že služba Forumactif nabízí jednoduché založení fóra phpBB, aj. bez ruční instalace).
Stránka na kterou odkazujete je francouzská verze Forumotion.com(česká verze je na Forumczech.com)... Ale také nevím, proč se snažíte dostat na francouzskou stránku, když existuje i česká verze. :)
Pokud se Vám vyskytuje nějaký problém na jejich službě, kontaktujte jejich technickou podporu.
Děkuji za pochopení.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: 102503

Příspěvek od Otakar Pěnkava » úte 01. lis 2016 17:10:50

[offtopic]
Mně jednou přišla předžalobní výzva o odstranění obsahu na cizím webu. Právník nějak usoudil, že odkaz dole v patičce na phpBB.cz (ve tvaru "Pohání nás phpBB") značí, že to fórum provozuji (registr domén mu byl cizí) a poslal to mně.
[/offtopic]
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Zamčeno