Banování přes uživatelskou administraci.

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
FinStar
Příspěvky: 7
Registrován: pát 26. úno 2016 13:28:54

Banování přes uživatelskou administraci.

Příspěvek od FinStar » čtv 30. čer 2016 18:01:03

Zdravím vás, mám takový menší dotaz, chtěl jsem se zeptat ohledně banování, normální banování přes moderátroský panel a banování v ACP panelu.

Když někoho zabanujete přes moderátorský panel, tak v Činnosti moderátorů by to mělo vypadat takhle.

1.Typ
Zabanován uživatel z důvodu „Evading“
» Nick


At už je to uživatel,e-mail,IP tak to vypadá takhle, ale když banujete přes administrační panel (ACP), tak by to mělo vypadat v Činnosti moderátorů takhle.

2.Typ
Zabanována IP adresa z důvodu „IP zabanovaná přes uživatelskou administraci“

Problém je v tom, že když mám přístup do ACP, a banuji nick,e-mail, IP adresu přes administrační panel, ACP, tak v činnosti moderátorů se to zobrazí jako první typ, a když to teda banuji přes ACP, tak mě prostě zajímá proč se to nezobrazí jako druhý typ ? Proč to tam nenapíše tu větu, „IP zabanovaná přes uživatelskou administraci“, víte jak to myslím né ? Předem děkuji za odpovědi.

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Banování přes uživatelskou administraci.

Příspěvek od TheEilag » pát 01. črc 2016 17:09:23

Dobrý den,

můžete být trochu konkrétnější?
Podívejte se do moderátorského panelu a uvidíte, že se moderátorům zobrazí 2 důvody.
1. Je důvod pro moderátory a administrátory
2. Je důvod, který se zobrazí uživateli.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Zamčeno