Chyba: Téma se samo zařadilo do několika desítek fór

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
jerrry
Příspěvky: 147
Registrován: stř 05. lis 2008 23:27:51

Chyba: Téma se samo zařadilo do několika desítek fór

Příspěvek od jerrry » pát 04. bře 2016 11:29:51

Ahoj, z nějakého důvodu se mi pobláznilo phpBB3 fórum a dnes jsem si všiml, že některá témata, která byla předtím standardně přiřazena k jednomu hlavnímu fóru, se nyní ve výpisu a v detailu zobrazují přiřazená třeba ke 20 fórum, se kterými nemají nic společného. Zkoušel jsem optimalizovat tabulky v DB, resynchronizovat statistiky a další položky v adminu, ale žádná změna. Neděje se to u všech sekcí na fóru, jen u několika málo. Nemáte někdo nějaký tip, jak to vyřešit?

edit: vyřešeno, pomohl Support Toolkit pro phpBB3.
Naposledy upravil(a) jerrry dne pát 04. bře 2016 15:27:54, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba: Téma se samo zařadilo do několika desítek fór

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pát 04. bře 2016 12:10:35

Chyba bude ve výpisu témat daného fóra, kde bude špatná podmínka zobrazování témat z daného fóra. Témata jsou vždy přiřazena k jednomu fóru, nemohou být ve více fórech. Neinstaloval jsi v poslední době nějaký mód? Dále jaké módy máš použité na fóru?
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

jerrry
Příspěvky: 147
Registrován: stř 05. lis 2008 23:27:51

Re: Chyba: Téma se samo zařadilo do několika desítek fór

Příspěvek od jerrry » pát 04. bře 2016 13:12:16

nn, neinstaloval se žádný mod právě za poslední cca rok, tím to tedy určitě nebude. Muselo se něco pobláznit ve struktuře phpBB3.


Zamčeno