Smazaný styl a backtrace error

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
jerrry
Příspěvky: 147
Registrován: stř 05. lis 2008 23:27:51

Smazaný styl a backtrace error

Příspěvek od jerrry » čtv 09. dub 2015 21:56:07

Ahoj, potřeboval bych poradit s jednou chybkou - Google (webmaster tools) mě neustále upozorňují na chyby v adresách URL, např. viewtopic.php?style=18&f=147&t=26972.

Style s ID 1 na fóru nemám (jako default používám jiný styl s jiným ID), nicméně někde jsou asi zalinkované url s tímto stylem. A když pak načtu takovou URL, objeví se všeobecná chyba s tímto:

Kód: Vybrat vše

Všeobecná chyba
Nepodařilo se získat data stylu.

BACKTRACE

FILE: (not given by php)
LINE: (not given by php)
CALL: msg_handler()

FILE: [ROOT]/includes/session.php
LINE: 1679
CALL: trigger_error()

FILE: [ROOT]/viewtopic.php
LINE: 363
CALL: user->setup()
Nešlo by nějak v phpBB nastavit nebo upravit, že pokud je v url ID stylu, který už je smazaný, aby se použil ten aktuální a fórum se normálně zobrazilo a neházelo to tuto chybu? Neví někdo prosím? Díky.

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Smazaný styl a backtrace error

Příspěvek od leschek » pát 10. dub 2015 11:47:14

Nejsem expert na webmaster tools (wt) a možná se dokonce dívám do jiné sekce wt, ale u mě se můžu podívat na část odkazováno z, takže vím, odkud chyba je a dole mám možnost označit jako opravené, pokud to chyba není. V mém případě jsou chyby způsobeny nejčastěji kalendářem, který Gůůgl velmi rád prochází. Nemáš nějaký MOD, ve kterém je generován parametr style, protože na mém fóru jsem si ho nikdy nevšiml ( a to mám v hlavičce fóra možnost měnit vzhledy).

jerrry
Příspěvky: 147
Registrován: stř 05. lis 2008 23:27:51

Re: Smazaný styl a backtrace error

Příspěvek od jerrry » pát 10. dub 2015 16:33:30

díky za reakci. Když stránky a odkazy označím jako opravené, tak při dalším procházení Google bota jsou zase zpět. Jinak žádný MOD, který by tohle dělal, nainstalovaný nemám. Jen jsou asi někde zalinkované odkazy na některá témata i s parametrem style, který už neexistuje, a to se Googlu nelíbí :(

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Smazaný styl a backtrace error

Příspěvek od leschek » pát 10. dub 2015 16:37:46

jerrry píše:Jen jsou asi někde zalinkované odkazy...
Já mám u těch nenalezených stránek možnost " odkazováno z" a tam najdu odkazy, které na neexistující stránku vedou.

jerrry
Příspěvky: 147
Registrován: stř 05. lis 2008 23:27:51

Re: Smazaný styl a backtrace error

Příspěvek od jerrry » sob 11. dub 2015 18:11:31

děkuji, mrknu na to :) pak bych to mohl promazat, i když těch stránek je několik set :)

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Smazaný styl a backtrace error

Příspěvek od kksmirice » sob 11. dub 2015 18:28:48

jerrry píše:... tak při dalším procházení Google bota jsou zase zpět. ...
Mají všichni boti nastavený použitý styl?
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

jerrry
Příspěvky: 147
Registrován: stř 05. lis 2008 23:27:51

Re: Smazaný styl a backtrace error

Příspěvek od jerrry » sob 18. dub 2015 19:00:53

ano, všichni boti mají nastavený ten výchozí styl (jako všichni ostatní uživatelé) :)

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Smazaný styl a backtrace error

Příspěvek od kksmirice » sob 18. dub 2015 19:43:53

Pak jedině upravit databázi tak, aby při dotazu na chybějící styl byl přiřazen ten správný.
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

Zamčeno