zobrazení prvků na viewforum_body

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

zobrazení prvků na viewforum_body

Příspěvek od Max2005 » stř 20. srp 2014 14:04:31

Ahoj

protřebuji kód

Kód: Vybrat vše

<!-- IF S_YMSM -->
    <!-- INCLUDE ymsm/view_inset.html -->
<!-- ENDIF -->
(kod z modu geo topics)

Pokud ho vložím do kódu, dle autora zobrazí se mi v případě fora se subfory až dole a v případě kategorie vůbec.

Mé fórum první je 1kategorie v ní jsou dvě fora pod těmito fóry je opět kategorie a po ní už jsou fóra s jednotlivými tématy.

Přišel jsem na to že pokud ten kod vložím nad

Kód: Vybrat vše

<!-- IF S_FORUM_RULES -->
zobrazí se mi mapa hezky nahoře jenže jenom ve fóru pokud roz-kliknu jen kategorii tak sic tam je výpis těch for, ale mapa chybí.

Někde v nějakém příspěvku podpory jsem našel že chtěl nezobrazovat témata ve fóru, které obsahuje subfora a řešil to jakousi podmínkou

Kód: Vybrat vše

<!-- IF not S_HAS_SUBFORUM -->
Nelze to tedy řešit nějak takto?

Defakto v kategorii se témata taky nezobrazují i když ve fóru se subfory jo tak to musí být nadefinováno nějakou podmínkou ne?

Díky za radu
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: zobrazení prvků na viewforum_body

Příspěvek od Max2005 » pon 01. zář 2014 8:49:49

To nikdo netuší jak to vymyslet?

Díky Max
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: zobrazení prvků na viewforum_body

Příspěvek od Senky » pon 01. zář 2014 10:06:59

Štýl máš založený na prosilveri? Zišlo by sa, keby si sem poslal odkaz na fórum a celý kód vo viewforum_body.html, nech si to vieme lepšie predstaviť.
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: zobrazení prvků na viewforum_body

Příspěvek od Max2005 » pon 01. zář 2014 10:29:50

Ahoj ano styl je prosilver,

a zkušební stránky jsou na prace5.hfj.cz.

Jinak obrázky toho co bych rád jsou zde: Obrázek

prvním je dostat mapu přímo na obsah fora
ten další je po rozbalení kategorie v níž jsou fora respektive subfora tak aby to zobrazilo všechny temata v těch subforech te dané kategorie. No ale nepředbíhejme :)





Díky Max
Naposledy upravil(a) Max2005 dne stř 10. zář 2014 8:46:50, celkem upraveno 1 x.
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: zobrazení prvků na viewforum_body

Příspěvek od Senky » pon 01. zář 2014 13:05:10

Aha, tak už rozumiem. Dôležité je hlavne pochopiť, že MOD ešte nebol vydaný. Je už síce v RC verzii, ale stále vo vývoji a zjavne sa takéto problémy doladzujú.

Ale keď na to pozerám sám, tak myslím, že tam, kde si to umiestnil teraz, je miesto, ktoré sa má zobraziť vždy. Teda jediný problém prečo sa to v niektorých fórach nezobrazí môže byť ten, že to autor MODu tak chcel. Jednoducho to schválne skrýva...
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: zobrazení prvků na viewforum_body

Příspěvek od Max2005 » pát 05. zář 2014 10:23:57

Fajn úžasná odpověď,

já měl za to, že když chceš kód asi o tom módě něco víš, ale zjevně nevíš. Tak prosím mi neříkej co autor chtěl schovat a co ne tohle je otevřený systém, takže i kdyby se autor stavěl na hlavu já to můžu předělat. Právě v tom je ten potenciál víc hlav víc ví proto se to dá dovést k dokonalosti.

No nic škoda slov. Víš na konkrétní dotaz předpokládám konkrétní a řešící odpověď ne pardon za to slovo ale nic neříkající blábol.

Jo a mimochodem to že se mi to nezobrazí v kategorii není věc modu jako takového ale věc kódu fóra. A ještě něco autor taky asi chtěl dát mapu pod fóra těsně nad témata, to už jsem taky změnil.

Takže všechno jde jen když se chce že!

Max
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

Zamčeno