Problém s footer (patička)

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
Fantom19
Příspěvky: 4
Registrován: pon 09. dub 2012 19:00:01

Problém s footer (patička)

Příspěvek od Fantom19 » úte 09. črc 2013 19:54:21

Zdravím,
stáhl jsem si novou verzi phpBB, nainstaloval skin Lucid Lime *, pokud chci ale v administraci do patičky vložit zpětné odkazy - jsem laik, běžně jsem to dělal přes administraci v úpravě šablony, kde jsem editoval "overal footer.html".

Tento styl ale nabízí k úpravě pouze: forumlist_body.html, memberlist_view.html, overall_header.html, viewtopic_body.html

Bohužel ani do jedné z těchto html stránek se mi nepodařilo zpětné odkazy vložit. Kam tedy vložit zpětné odkazy, které chci mít v patičce, nebo jak daný soubor vytvořit ?

danti
Příspěvky: 2618
Registrován: pon 12. led 2009 20:57:21

Re: Problém s footer (patička)

Příspěvek od danti » úte 09. črc 2013 19:58:04

Tento styl je zalozeny na style prosilver a vsetky subory ktore nenajdes v style lucid_lime sa nachadzaju v style prosilver...Uprav subory v style prosilver

Fantom19
Příspěvky: 4
Registrován: pon 09. dub 2012 19:00:01

Re: Problém s footer (patička)

Příspěvek od Fantom19 » úte 09. črc 2013 20:15:40

Super,
to mě nenapadlo.

Díky moc za rychlou odpověď. =)

Zamčeno