Rychlá odpověď pro neregistrované

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
jindrak
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27. čer 2012 14:42:41

Rychlá odpověď pro neregistrované

Příspěvek od jindrak » stř 08. srp 2012 10:09:37

Ahojte. Nevíte někdo, jak zobrazovat okno rychlé odpovědi pro neregistrované uživatele? Podle mě je to celkem potřebná věc, pokud nepožadujete přispívání až po registraci. Rychlou odpověď mám povolenou, ale zobrazuje se jen, když je uživatel přihlášen.
TeleForum.cz - fórum o mobilních telefonech

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlá odpověď pro neregistrované

Příspěvek od leschek » stř 08. srp 2012 11:26:09

Pokud se nepletu tak to nejde pomocí nastavení v administraci, ale určitě na to bude existovat nějaký MOD, třeba Full Quick Editor (ale nezkoušel jsem to, tak to nevím jistě, na druhé straně na skrýnšotech je kapča, tak to nejspíš pro návštěvníky bude).
Zajímalo by mě, proč je to "potřebná věc"? Stejně musíš v prosilveru kliknout na tlačítko (pro zobrazení RO), čímž to ztrácí jedinou výhodu, která mě napadá. Navíc RO nemá náhled zprávy. Osobně Rych. Odp. nepoužívám ani na fórech, kde je povolená a kde na to tlačítko klikat nemusíš.

jindrak
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27. čer 2012 14:42:41

Re: Rychlá odpověď pro neregistrované

Příspěvek od jindrak » stř 08. srp 2012 13:50:15

Ahoj. Rychlou odpověď mám nastavenou tak, že se pro registrované zobrazí rovnou a nemusíš nikam klikat. To samé chci i pro neregistrované, jen s rozdílem, že formulář bude stejný, jako kdyby klikli standartně na odpovědět - bude tam tedy kontrolní otázka a políčko pro zadání jména :)
Kdyby bylo potřeba, odkaz na fórum je tady : TeleForum.cz

Dík
TeleForum.cz - fórum o mobilních telefonech

Zamčeno