Potvrzení registrace emailem

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
VincS
Příspěvky: 2
Registrován: úte 10. led 2012 17:18:51

Potvrzení registrace emailem

Příspěvek od VincS » úte 10. led 2012 17:23:21

Ahoj, jelikož jsem lajk a s phpBB forem se teprve učím, mám v současné době problém pouze s nastavením zasílábí potvrovacích mailů, nevím jak to nastavit. Není tady na foru už podobné téma(nenašel jsem), nebo nějaký jiný návod pořád jsem nic nenašel. díky všem ;)

leschek
Příspěvky: 3017
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Potvrzení registrace emailem

Příspěvek od leschek » úte 10. led 2012 18:37:37

Jestli myslíš registrační emaily, tak se podívej sem. Jestli máš namysli něco jinýho, tak napiš, co chceš, aby fórum dělalo.

VincS
Příspěvky: 2
Registrován: úte 10. led 2012 17:18:51

Re: Potvrzení registrace emailem

Příspěvek od VincS » stř 11. led 2012 13:46:44

Omlouvám se ale napsal jsem to špatně, prostě potřebuji poradit jak nastavit způsob registrace ,,Uživatelem (ověření e-mailem)", jde o to že když se zaregistruji forum neodešle potvrzovací email. Děuji.

Nerdy
Příspěvky: 1295
Registrován: sob 16. úno 2008 12:10:53
Bydliště: index
Kontaktovat uživatele:

Re: Potvrzení registrace emailem

Příspěvek od Nerdy » stř 11. led 2012 15:04:38

Vždyť Ti poradil. Stačí jen číst: Administrace - Obecné - Konfigurace fóra :: Registrace uživatelů. Tam je hned první nastavení aktivace účtu.
www.Jump4.cz, www.RockForPeople.cz/forum/

Pomocí soukromých zpráv podporu nepodávám.
Pro Warez fóra podporu nepodávám.
Než se začneš ptát, hledej.
Nenabízíš-li za pomoc peníze, neurguj, podporu podávám ve svém volném čase.

Nabízím od instalací phpBB, přes aktualizace na nejnovější verze, po úpravy phpBB a stylů, a další. - SZ, email.

Zamčeno