Nechce poslať zapomenuté heslo

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
chfs
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 24. bře 2011 12:43:33
Kontaktovat uživatele:

Nechce poslať zapomenuté heslo

Příspěvek od chfs » čtv 08. zář 2011 19:37:01

Zdravim,
mal uz niekto problem s poslanim zabudnuteho hesla? mne a ani uzivatelom to akosi nechce poslat, viete co je s tym? thx

Rhianns
Příspěvky: 360
Registrován: sob 29. led 2011 18:43:28
Bydliště: Tschechisch
Kontaktovat uživatele:

Re: Nechce poslať zapomenuté heslo

Příspěvek od Rhianns » čtv 08. zář 2011 20:13:45

Někdy se pošta přesouvá do spamu, nic
phpBB Pravidla | Návody | phpBB 3.0 : Instalace | Nevíš, nauč se

Nabízím úpravy stylů a modifikací, instalace modx, využívám i JS a Flash.. aj. služby-- více na @rhianns
Aby vám byla poskytnuta podpora, musíte psát čitelně a srozumitelněNedávám podporu přes SZ

chfs
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 24. bře 2011 12:43:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Nechce poslať zapomenuté heslo

Příspěvek od chfs » čtv 08. zář 2011 22:25:43

som tiež pozrel spam, ale správa nikde... nebude to dačo s nastaveniami? pretože neviem, čo to môže spôsobovať...

nebude problém s funkciou mail ? vďaka

chfs
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 24. bře 2011 12:43:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Nechce poslať zapomenuté heslo

Příspěvek od chfs » pát 09. zář 2011 9:22:29

Dalo by sa to vyriešiť aj cez SMTP sever? žeby funkcia v php mail() bola nejak zablokovaná a tento problém odstrániť cez ten SMTP, lenže som to ešte nerobil, opraví to ten môj problém? vďaka

PS: už mi to funguje ako má, išlo mi to cez SMTP server, ale aj tak som chcel php funkciu mail(), čiže som musel napísať do hostingu, kde mi svoj mejl pridal do whitelist... majú tam zabezpečenie proti spamerom.

Zamčeno