hromadná zpráva uživatelům

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
max.max

hromadná zpráva uživatelům

Příspěvek od max.max » stř 01. pro 2010 23:20:21

Jak můžu poslat jako administrátor webu všem registrovaným uživatelům hromadnou soukromou zprávu? Chtěl jsem všechny zaklikat (naštěstí jen 15 lidi) odeslat všem a odeslalo se prvních 5 uživatelům. Chtěl jsem poslat dalším 5 uživatelům to samé a nešlo mi to už. Jak můžu tedy poslat hromadnou soukromou zprávu? a jak můžu poslat soukromy hromadný e-mail? Díky

pet_
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 20. pro 2012 13:34:31

Re: hromadná zpráva uživatelům

Příspěvek od pet_ » čtv 10. led 2013 13:44:48

V administraci se nastavuje max. počet příjemců jedné soukr. zprávy. Tak tam máte teď nejspíš nastaveno jen 5 příjemců. Když tam místo toho zadáte nulu, měl by být počet příjemců neomezen.

jaho
Příspěvky: 3
Registrován: pát 01. kvě 2015 15:22:35

Re: hromadná zpráva uživatelům

Příspěvek od jaho » čtv 14. led 2016 19:44:34

Prosím o radu, mám stejný problém s hromadným odesíláním, v administraci mám 0, zkoušel jsem i přepsat na 100 ale pořád se odesílá jen prvním 5 příjemcům.
Díky za pomoc.

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: hromadná zpráva uživatelům

Příspěvek od TheEilag » sob 16. led 2016 23:42:59

Dobrý den,

doména? Adresa fóra, kde se problém vyskytuje? :)

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

jaho
Příspěvky: 3
Registrován: pát 01. kvě 2015 15:22:35

Re: hromadná zpráva uživatelům

Příspěvek od jaho » pát 22. led 2016 14:03:39

Omlouvám se za pozdní odpověď.
Problém s počtem příjemců SZ na fóru ZDE.
Díky za pomoc.

Zamčeno