Viditelnost záložky .MODY

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
Uživatelský avatar
sheVcza
Příspěvky: 136
Registrován: ned 26. úno 2006 1:00:00
Bydliště: Vizovice
Kontaktovat uživatele:

Viditelnost záložky .MODY

Příspěvek od sheVcza » ned 12. zář 2010 13:43:42

Zdravím.
Dva dny zpátky jsem se pokoušel rozjet mod phpBB Statistics, se kterým byly ale problémy, tak jsem jej odinstaloval (přes automatickou instalaci/odinstalaci). Problém je, že po odinstalaci zmizela v ACP záložka .MODY. Když se podívám na "Systém -> Moduly -> Administrace fóra", tak tam je .MODY normálně povolená, ale sama o sobě se nezobrazuje a já se tak nemůžu dostat do nastavení daších několik modifikací. Promazávání cache, jak automaticky tak ručně, nepomohlo. Stejně tak zakázání a znovu povolení té sekce. Když vytvořím novou, tak se zobrazí bez problému.
Autor modu mi na jeho podpoře řekl, že s tím jeho mod nemá nic společného, tak nevim.
Jak ji opět zviditelnit?

Verze fóra: 3.0.7-PL1
Odkaz na fórum: www.metallum.cz

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: Viditelnost záložky .MODY

Příspěvek od Senky » ned 12. zář 2010 14:09:50

S MODom to teda nemá nič, v tom má autor pravdu. Inak tá zložka je defaultne skrytá, a odkrýva sa iba ak je v neje nejaký iný modul, máš tam teda určite nejaké iné MODy?
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

Uživatelský avatar
Zeus
Příspěvky: 168
Registrován: pon 12. dub 2010 10:34:15

Re: Viditelnost záložky .MODY

Příspěvek od Zeus » ned 12. zář 2010 14:14:12

Tak si je tam znovu přidej: v administraci >systém>Administrace fora a tam si můžeš vybrat co a jak..taky si přidáš či upravíš vše podle představy.... :))

Uživatelský avatar
sheVcza
Příspěvky: 136
Registrován: ned 26. úno 2006 1:00:00
Bydliště: Vizovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelnost záložky .MODY

Příspěvek od sheVcza » ned 12. zář 2010 14:50:52

@Zeus: psal jsem, že tam normálně je a je i povolená. Ale i přes to se nezobrazuje..

@Senky: Mám tam mody a to hned několik. proto jsem nechápal, když to po odinstalaci toho phpBB Statistics zmizelo. Viz screeny:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Zeus
Příspěvky: 168
Registrován: pon 12. dub 2010 10:34:15

Re: Viditelnost záložky .MODY

Příspěvek od Zeus » ned 12. zář 2010 15:53:34

nevím zda je něco jednodušího tak zkus vytvořit vše znovu....

Zamčeno