Chyba po aktualizaci fora na novou verzi

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
maxXxic
Příspěvky: 30
Registrován: pát 13. úno 2009 14:54:11
Bydliště: Hospoda
Kontaktovat uživatele:

Chyba po aktualizaci fora na novou verzi

Příspěvek od maxXxic » pon 17. kvě 2010 17:44:16

Zdravím,

aktualizoval jsem si své forum z verze 3.0.4 na verzi 3.0.7.

vše proběhlo v pořádku ale nyní, když se snažím v administraci dostat k některým položkám hlásí mi to tyto chyby.

Kód: Vybrat vše

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/acp/acp_board.php on line 878: Undefined index: ALLOW_QUICK_REPLY_BUTTON
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 150: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3478)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 152: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3478)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 153: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3478)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 154: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3478)

Kód: Vybrat vše

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/acp/acp_board.php on line 878: Undefined index: ALLOW_QUICK_REPLY_BUTTON
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 150: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3478)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 152: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3478)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 153: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3478)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 154: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3478)
Mohly by jste mi někdo prosím Vás pomoct, nikde jsem to tady nenašel...

Web: http://xfire.phorum.cz/

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: Chyba po aktualizaci fora na novou verzi

Příspěvek od Senky » pon 17. kvě 2010 21:06:27

Chvýba ti tam nový jazyk. Teda jeho nové premenné...
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

maxXxic
Příspěvky: 30
Registrován: pát 13. úno 2009 14:54:11
Bydliště: Hospoda
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba po aktualizaci fora na novou verzi

Příspěvek od maxXxic » pon 17. kvě 2010 21:23:52

Perfektní děkuji, vše funguje jak má až na jednu věc...

A na to bych se chtěl ještě zeptat. Na to aby mi fungovala Rychlá odpověď potřebuji styl dělaný na verzi 3.0.7? Nebo to funguje pouze pro ten ProSilver ?

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba po aktualizaci fora na novou verzi

Příspěvek od WhiteWolfSix » úte 18. kvě 2010 8:13:45

Vždy je nutné mať aktualizované všetky štýly na najnovšiu verziu. Pri rýchlej odpovedi túto treba ešte aktivovať v ACP u príslušných fór, kde ju chceš používať. To dáva možnosť určiť tie fóra, ktoré budú mať rýchlu odpoveď dostupnú a tie, ktoré ju mať nebudú.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Zamčeno