Hacker ...

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
Někdo

Hacker ...

Příspěvek od Někdo » čtv 01. dub 2010 11:02:04

Na můj web, který popohání systém wordpress zaútočil hacker. Heslo znát nemůže, protože jsem si ho ještě čerstvě změnil. Nevím jak, ale dostává se mě pořád do administrace a může mi upravovat články a to nejen v administraci worpdressu, ale i na forum, které popohání phpBB3 verze. V čem je prosím vás problém a jak to řešit ?

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: Hacker ...

Příspěvek od Senky » čtv 01. dub 2010 11:38:19

Uf, čo si robil? Nezverejnil si heslo? Nedal si nejakému užívateľovi admin práva? A, čo máš za verziu phpBB?
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

Mikky
Příspěvky: 120
Registrován: úte 23. úno 2010 13:49:36

Re: Hacker ...

Příspěvek od Mikky » čtv 01. dub 2010 11:40:43

ten hacker si z teba robí dobrý deň ;) :D

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Hacker ...

Příspěvek od WhiteWolfSix » čtv 01. dub 2010 14:00:37

Podľa môjho názoru sa dostal k Tvojim údajom k FTP (napr. cez problematický Total Commander), čím sa prostredníctvom config súboru dostal aj k údajom DB. Keď si šikovný a máš prístup k DB, môžeš meniť obsah príspevkov či tém bez toho, aby si musel preniknúť priamo do systému fóra či WP, čiže nie je nutnosť poznať heslo admina.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

own3r
Příspěvky: 14
Registrován: pát 26. bře 2010 22:27:31

Re: Hacker ...

Příspěvek od own3r » čtv 01. dub 2010 15:13:16

Pokud máš uložené hesla v TC nebo nepoužíváš hlavní heslo pro spuštění programu tak ti ty hesla byly ukradeny...

TC již po ukradení hesel nepoužívám

Doporučuji FlashFXP, sice je placený ale za to to stojí, zatím nejlepší FTP manager
010010

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Hacker ...

Příspěvek od Otakar Pěnkava » čtv 01. dub 2010 19:01:19

FlashXp taktéž mohu doporučit, dnes jsem na něj přesedlal, ale pak jsem zase zpětně po odstranění problému u FTP přesedlal zpět na moji FileZillku.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Zamčeno