Oprávnění úprava :: která má přednost? NOWAR

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
G3n3s!s
Příspěvky: 36
Registrován: ned 18. říj 2009 23:37:56

Oprávnění úprava :: která má přednost? NOWAR

Příspěvek od G3n3s!s » ned 17. led 2010 14:23:36

Chtěl bych se zeptat ... mám uživatele ve skupině ... ale, potřeboval bych mu zrušit oprávnění přidávat, upravovat, a mazat příspěvky, nebude se to přebíjet s tím skupinovým ?

Dal jsem oprávěnní fór, tam jsem vybral ty fóra, a nastavil mu u všech pouze čtení, ale když si převedu oprávnění, tak svoje příspěvkůy upravovat může :-( Jak to tedy mám zařídit tak, aby zůstal ve skupině ale aby pro některý fóra neměl přístup pouze ten 1 dotyčný člověk ? :(

nejedná se o wareZ!

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: Oprávnění úprava :: která má přednost? NOWAR

Příspěvek od Senky » ned 17. led 2010 15:39:38

Dá sa to nastaviť tak, že jemu dáš oprávnenia na Nikdy...
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

Uživatelský avatar
gmvasek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1910
Registrován: pát 20. led 2006 1:00:00
Bydliště: RuneScape W61/92
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprávnění úprava :: která má přednost? NOWAR

Příspěvek od gmvasek » ned 17. led 2010 18:39:07

Když se nejedná o warez, tak nám jistě poskytneš link na fórum...
RuneScape Wiki | Můj Twitter | CSRUNE fórum | Smixovo fórum o phpBB3 - lastRSS

NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptejte se zde
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.

G3n3s!s
Příspěvky: 36
Registrován: ned 18. říj 2009 23:37:56

Re: Oprávnění úprava :: která má přednost? NOWAR

Příspěvek od G3n3s!s » ned 17. led 2010 21:18:59

¨jistě ale jen tam testuji ... testforum.foltyn.name ... ale mám problém , ať mám fórum kdekoliv, vždy mě to, pokud nenapíšu www. odhlašuje ... to bych taky potřeboval poradit ... a když teda dám ne a ne Nikdy, co je tedy přednější ?

Zamčeno