Editovat příspěvek

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
Dalibor
Příspěvky: 4
Registrován: úte 08. pro 2009 11:56:01

Editovat příspěvek

Příspěvek od Dalibor » úte 08. pro 2009 12:06:18

Ahoj, myslim ze instalace probehla korektne vsechno se tvari ze funguje ale nevidim tlacitka "new topic" a vubec netusim jak se edituje prispevek. jsem admin a presto nevidim nikde zadne tlacitko pro editaci. Poradite mi nekdo?

dekuji

dalibor

Uživatelský avatar
gmvasek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1910
Registrován: pát 20. led 2006 1:00:00
Bydliště: RuneScape W61/92
Kontaktovat uživatele:

Re: Editovat příspěvek

Příspěvek od gmvasek » úte 08. pro 2009 15:21:39

Chybí ti tlačítka pro příslušný jazyk a styl, dohrej je tam. Jinak toto je snad nejčastější problém, takže zkus příště hledat...
RuneScape Wiki | Můj Twitter | CSRUNE fórum | Smixovo fórum o phpBB3 - lastRSS

NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptejte se zde
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.

Dalibor
Příspěvky: 4
Registrován: úte 08. pro 2009 11:56:01

Re: Editovat příspěvek

Příspěvek od Dalibor » ned 13. pro 2009 18:20:07

uz to beha :-) moc diky. hledal jsem to ale na tohle reseni jsem nenarazil.
dekuju

upraveno: tak mi to beha ale jen s tematem subsilver2 u temetu prosilver to nejede. porad tam ty tlacitka nevidim i kdyz je nahraju do spravny slozky a aktualizuju template.

Nevis cim to muze byt?

dekuju

Culprit
Příspěvky: 3744
Registrován: čtv 06. dub 2006 0:00:00
Bydliště: Praha, ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Editovat příspěvek

Příspěvek od Culprit » ned 13. pro 2009 18:58:23

Dalibor píše:uz to beha :-) moc diky. hledal jsem to ale na tohle reseni jsem nenarazil.
dekuju
Nehledal, protože je to první téma v tomto fóru http://www.phpbb.cz/viewtopic.php?f=51&t=10876
Dalibor píše:upraveno: tak mi to beha ale jen s tematem subsilver2 u temetu prosilver to nejede. porad tam ty tlacitka nevidim i kdyz je nahraju do spravny slozky a aktualizuju template.

Nevis cim to muze byt?

dekuju
Jestli jsi nahrál příslušné obrázky do příslušných složek, musíš u stylu prosilver obnovit sadu obrázků.
«Přečtu si informace o instalaci fóra a jeho komponent» «Podívám se po webu, jestli to někde nebylo řešeno» «Umím li něco z dané oblasti problému, pokusím se vyřešit sám» «Zeptám se podpory» «Neurguji podporu»

Zamčeno