3.0.6 - v ACP problém s jazykovými balíky

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
Alpin
Příspěvky: 32
Registrován: ned 06. črc 2008 19:47:44
Bydliště: King Town Kadaň
Kontaktovat uživatele:

3.0.6 - v ACP problém s jazykovými balíky

Příspěvek od Alpin » pát 04. pro 2009 16:37:27

Ahoj všem,

když v administraci fora kliknu na jazykové balíky, vyskočí mi tato hláška:

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/acp/acp_language.php on line 1123: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(./../language/index.htm/iso.txt) is not within the allowed path(s): (/hosting/:/hosting/public/:/tmp/:/hosting/session/:/usr/share/pear/)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 150: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 152: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 153: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 154: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)

Neví někdo prosím co mám udělal abych mohl normálně instalovat jazykové balíky?

Děkuju moc
Scorpions Software - Scorpions Team

PBs
Příspěvky: 62
Registrován: pát 06. lis 2009 16:00:39
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.0.6 - v ACP problém s jazykovými balíky

Příspěvek od PBs » pát 04. pro 2009 17:47:40

Nevím,jestli je to zrovna dobrá rada,ale já jsem tyto chyby : [phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 150: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
vyřešil tím,že jsem je z funcions.php smazal. To znamená - zálohuj si functions.php a poté všechny chybové řádky odstraň (čísla čádků vidíš v PSPadu)

Uživatelský avatar
gmvasek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1910
Registrován: pát 20. led 2006 1:00:00
Bydliště: RuneScape W61/92
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.0.6 - v ACP problém s jazykovými balíky

Příspěvek od gmvasek » pát 04. pro 2009 18:00:03

To vůbec není dobrá rada.
RuneScape Wiki | Můj Twitter | CSRUNE fórum | Smixovo fórum o phpBB3 - lastRSS

NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptejte se zde
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.

Alpin
Příspěvky: 32
Registrován: ned 06. črc 2008 19:47:44
Bydliště: King Town Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.0.6 - v ACP problém s jazykovými balíky

Příspěvek od Alpin » pát 04. pro 2009 18:07:40

Co bych měl tedy dělat? : )
Scorpions Software - Scorpions Team

PBs
Příspěvky: 62
Registrován: pát 06. lis 2009 16:00:39
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.0.6 - v ACP problém s jazykovými balíky

Příspěvek od PBs » pát 04. pro 2009 18:31:28

gmvasek: Rychlý způsob,funkční způsob :-) Psal jsem,že to není zrovna nejlepší řešení,ale mě nic jiného nenapadlo.
Celkem mě zajímá,jak se to dá vyřešit ještě jinak,tak jsem zvědavý.

Alpin: Když si ten soubor zálohuješ,tak to můžeš minimálně vyzkoušet,se zálohou se nic nezkazí :)

Alpin
Příspěvky: 32
Registrován: ned 06. črc 2008 19:47:44
Bydliště: King Town Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.0.6 - v ACP problém s jazykovými balíky

Příspěvek od Alpin » pát 04. pro 2009 18:38:56

Zkusil jsem to a funguje to, chtěl jsem to hned napsat, ale jak reagoval gmvasek stáhl jsem to.
Je pravda že to funguje, pokud mi ale někdo poradí jinačí "čistší" způsob rád to vyzkouším : )

Zatím je tu ale pouze jedno řešení a já potřebuji aby mi fungovali balíky, to zatím toto řešení splňuje.
Scorpions Software - Scorpions Team

Uživatelský avatar
gmvasek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1910
Registrován: pát 20. led 2006 1:00:00
Bydliště: RuneScape W61/92
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.0.6 - v ACP problém s jazykovými balíky

Příspěvek od gmvasek » pát 04. pro 2009 19:54:35

Mazat z nativního phpBB kód není dobré. Nevím co na daných řádcích je, ale tento problém není způsoben souborem functions.php. Je problém v nastavení direktivy open_basedir, tedy požádej svůj hosting o přenastavení tak, aby se phpBB dostalo do všech svých složek.
RuneScape Wiki | Můj Twitter | CSRUNE fórum | Smixovo fórum o phpBB3 - lastRSS

NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptejte se zde
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.

Zamčeno