Virus

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
virsu

Virus

Příspěvek od virsu » úte 28. dub 2009 15:42:50

Mám na fóre vírus. Ako ho mám odstranit?

Nerdy
Příspěvky: 1295
Registrován: sob 16. úno 2008 12:10:53
Bydliště: index
Kontaktovat uživatele:

Re: Virus

Příspěvek od Nerdy » úte 28. dub 2009 15:58:48

Virus... jaký virus?
Co se děje s fórem, že soudíš, že se jedná o virus?
Url tvého fóra? Verze fóra?
Nainstalované modifikace?
Poslední úpravy?
www.Jump4.cz, www.RockForPeople.cz/forum/

Pomocí soukromých zpráv podporu nepodávám.
Pro Warez fóra podporu nepodávám.
Než se začneš ptát, hledej.
Nenabízíš-li za pomoc peníze, neurguj, podporu podávám ve svém volném čase.

Nabízím od instalací phpBB, přes aktualizace na nejnovější verze, po úpravy phpBB a stylů, a další. - SZ, email.

Ďuri
Příspěvky: 369
Registrován: ned 27. dub 2008 12:12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Virus

Příspěvek od Ďuri » úte 28. dub 2009 21:48:51

Je to mozne, v poslednej dobe je vela takychto stranok.
Prejdi si svoj operacny system antivirom, zmen heslo na FTP, nepouzivaj Total commander, Internet Explorer a podobny rozsireny zle zabezpeceny software.
Zrejme to bude nejaky <iframe> alebo <script> skryty v niektorom zo suborov. Najcastejsie to byva includes/auth.php alebo includes/hooks/index.php, resp. ine index.php subory, ale v podstate to moze byt ktorykolvek subor. Prezri ich a hladaj podozrivy HTML kod/Javascript.

rover200
Příspěvky: 9
Registrován: pát 31. říj 2008 13:59:31

Re: Virus

Příspěvek od rover200 » sob 12. zář 2009 23:16:00

Dobrý den, mám stejný problém. Přehrál jsem index.php a po ohlášení chyby v adresáři include i tento a forum běželo. Jenže pak jsem se chtěl dostat do administrace a nešlo to, po přehrání index.php v adresáři adm se dostanu do administrace, ale už se mi nedaří spustit forum. Děkuji za pomoc.
http://www.citycarsostrava.cz/forum/index.php
Které všechny soubory můžu přehrát aby se mi neztratila data z fora?

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: Virus

Příspěvek od Senky » ned 13. zář 2009 9:27:15

Data z fóra sa ti nestratia nikdy, ak si nemenil súbory (mody, vlastné úpravy, ...), pokojne môžeš nahrať celý obsah znovu. Alebo si dať web prekontrolovať cez elbiascan.sk...
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

rover200
Příspěvky: 9
Registrován: pát 31. říj 2008 13:59:31

Re: Virus

Příspěvek od rover200 » pon 14. zář 2009 7:42:03

Super, už to šlape. Děkuji ;-)

Zamčeno