CHMOD

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
Blahoslav
Příspěvky: 2
Registrován: pon 27. dub 2009 12:49:19

CHMOD

Příspěvek od Blahoslav » pon 27. dub 2009 12:56:12

Všechny zdravím a omlouvám se, ale prostě jsem to nepochopil.

K instalaci se nějak musí něco udělat v chmodu (hodnotu na 777). Jenže já nevím jak se mám dostat do toho nastavení chmodu.

Na foru je nějaký návod na MODx (nebo nák tak) a tam je adresa kde to mám stáhnout. Jenže se dostanu na forum v angličtině a tam neni na tom foru kde to stahnout (nebo jsem to nenašel). Jsou tam vlastně jenom návody jak to instalovat.

Už hodně lidí jsi přesto vytvořilo forum, doufám proto že není problém mi to stručně vysvětlit. Zabere to jen 5min. .

Moc vám děkuju a předem za opoved

Blahoslav

Ďuri
Příspěvky: 369
Registrován: ned 27. dub 2008 12:12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: CHMOD

Příspěvek od Ďuri » pon 27. dub 2009 15:22:09

Nastavujes to cez FTP klienta. Najprv subory uploadnes a potom zmenis CHMOD. Vo FileZille kliknes na subor pravym tlacitkom a vyberies zmenit atributy, v Total commanderi zasa subor vyberies a v menu Subor > Zmenit atributy.

Ak chces instalovat MODy, pohladas si dany MOD na phpbb.com (alebo tu). Archiv s MODom si rozbalis, otvoris XML subor v prehliadaci a tam postupujes podla pokynov.

Blahoslav
Příspěvky: 2
Registrován: pon 27. dub 2009 12:49:19

Re: CHMOD

Příspěvek od Blahoslav » pon 27. dub 2009 16:15:49

Díky moc, konečně jsem to pochopil. A zjistil jsem že se to dá dobře udělat na ic.cz .

V FTP klientu to tam nahraješ pak zaškrtneš ty soubory a dáš práva. Pak na 777.

Dík moc

Zamčeno