Nesmyslné přetížení!?

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
eternity66
Příspěvky: 72
Registrován: stř 23. dub 2008 19:06:33

Nesmyslné přetížení!?

Příspěvek od eternity66 » pon 30. bře 2009 11:20:45

Provozuji PHPBB forum na hostingu u hostingzdarma.cz ale kdyz tam je v souctu vic jak 20 lidi tak stale casteji to pada na klasiku:
----------------------------------------------------------------
Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

----------------------------------------------------------------
Menit hosting se mi nechce, jen jde o to jestli si nejak lepe nemuzu nastavit forum vzhledem k serveru aby to tak nedelalo. Z hostingu mi napsali: ,,pokud se vam objevuje toto hlaseni je velmi pravdepodobne ze optimalizace z vasi strany neni dostatecna. Narazite totiz na limitaci serveru pravdepodobne na pocet paralelnich spojeni."


Nemuze nekdo poradit?

Návštěvník

Re: Nesmyslné přetížení!?

Příspěvek od Návštěvník » pon 30. bře 2009 16:17:35

ked to ide o tie pararelne subory tak to myslym neopravis

eternity66
Příspěvky: 72
Registrován: stř 23. dub 2008 19:06:33

Re: Nesmyslné přetížení!?

Příspěvek od eternity66 » úte 28. dub 2009 10:15:54

Hosting se na to vymluvil ze si mam prikoupit nadkapacitni limity, coz je nesmysl. Na foru je treba 10 lidi a uz to je nestabili, to hovori o vizitce hostingu a jejich databazi samo za sebe.

Uživatelský avatar
gmvasek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1910
Registrován: pát 20. led 2006 1:00:00
Bydliště: RuneScape W61/92
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesmyslné přetížení!?

Příspěvek od gmvasek » úte 28. dub 2009 16:27:54

Tak pak je jedinou možností vyměnit hosting...
RuneScape Wiki | Můj Twitter | CSRUNE fórum | Smixovo fórum o phpBB3 - lastRSS

NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptejte se zde
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.

Zamčeno