Warning: require()

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
Honziczech
Příspěvky: 2
Registrován: ned 22. úno 2009 12:00:38

Warning: require()

Příspěvek od Honziczech » ned 22. úno 2009 12:06:19

Zdravím.
Dost dlouho jsem instaloval forum na web hosting a postupoval jsem podle kroků a docela dobře jsem se tim prokousal až sem.....po instalaci jsem po vyzvání smazal složku INSTALL a kdyz jsem chtel jit na forum tak mi to napsalo tyto chybové hlášky.



Warning: require() [function.require]: Unable to access ./../includes/functions.php in /home/free/ic.cz/n/noted/root/www/index.php on line 151

Warning: require(./../includes/functions.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/free/ic.cz/n/noted/root/www/index.php on line 151

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required './../includes/functions.php' (include_path='/usr/share/php/smarty/libs:/usr/share/fpdf:/usr/share/php/:.') in /home/free/ic.cz/n/noted/root/www/index.php on line 151


link: http://www.noted.ic.cz/


Pro přesun souborů používám Total Commander ale nevím jestli to má na neco vliv.

Předem děkuji za radu či upozornění.

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Warning: require()

Příspěvek od WhiteWolfSix » ned 22. úno 2009 15:12:20

Fórum nedokáže otvoriť súbor /includes/functions.php, takže buď chýba alebo je zle uploadnutý na server.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Honziczech
Příspěvky: 2
Registrován: ned 22. úno 2009 12:00:38

Re: Warning: require()

Příspěvek od Honziczech » ned 22. úno 2009 16:32:44

takze zkusit znova uploadnout?

Ďuri
Příspěvky: 369
Registrován: ned 27. dub 2008 12:12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Warning: require()

Příspěvek od Ďuri » ned 22. úno 2009 17:03:50

Ano. Ale zda sa mi divne, ze sa snazi includovat subor ./../includes/functions.php, aj ked by malo includovat ./includes/functions.php. 8-| No nic, skus reuploadnut a uvidime.

Zamčeno